Welkom bij Naschoolse Activiteiten Assen

Kies een activiteit

Mijn Naschoolse Activiteiten

Je bent niet ingelogd.

Naschoolse activiteiten Assen blok 2 (inschrijven vanaf zat. 2 maart 07.00 uur)

Klik op de Inschrijven knop voor meer informatie en om je in te schrijven. Kijk goed voor welke groepen/ leeftijden de activiteit bedoeld is. Zit uw kind nog niet op de basisschool? Kies dan bij school voor 'peuterspeelzaal/ kinderopvang' en kies bij groep voor groep 1. Lukt het inschrijven niet kijk dan even of al je gegevens op je profielpagina correct zijn.

Zoeken

Discipline

Lesdag

Locatie
Alles tonen (64)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aantal lessen
Alles tonen (6)


Zoeken
sport/discipline activiteit startdatum wijk/ locatie #plaatsen #lessen voor groep
overig Peuterspektakel 2ST0a maandag 25 maart 2019 Sporthal Kloosterveste, Traverse 48, Stedelijk 15 3 2 tot 4 jaar Inschrijven
cultuur Rupsje Nooitgenoeg en Maarten Mus 2MP12 maandag 25 maart 2019 Speellokaal De Veldkei, Veenwalweg 5, Marsdijk/Peelo 12 3 Groep(en): 1, 2 Inschrijven
cultuur Portret schilderen 2AO345 maandag 25 maart 2019 Technieklokaal De Regenboog, Tuinstraat 5, Assen Oost 12 2 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
sport Maak kennis met Tennis 2ST345 maandag 25 maart 2019 Rackethal, Stelmakerstraat 17, Stedelijk 10 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
cultuur We gaan op een andere planeet wonen 2BA678 maandag 25 maart 2019 Schakelveld Witterhoofdweg 1, Baggelhuizen 10 6 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Kiek 'es! 2AO678 maandag 25 maart 2019 Valkenhorst, Bremstraat 14, Assen Oost 10 4 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
overig Samen de keuken in 2PI678 maandag 25 maart 2019 Keuken MFA Pittelo, Amstelstraaat 14, Pittelo 8 3 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Poetspiraat en Springende Pinguins 2MP34 maandag 25 maart 2019 Speellokaal De Veldkei, Veenwalweg 5, Marsdijk/Peelo 12 3 Groep(en): 3, 4 Inschrijven
overig Snuffelen aan techniek 2MP345 maandag 25 maart 2019 Driesprong, M.L. Kingweg 46, Marsdijk/Peelo 10 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
cultuur Knutselen en kleien 2NPLC123 maandag 25 maart 2019 Maria in Campisschool, Echtenstraat 1, Noorderpark/Lariks/Centrum 10 4 Groep(en): 1, 2, 3 Inschrijven
cultuur Djembé 2KL678 maandag 25 maart 2019 Sporthalkantine, Traverse 48, Kloosterveen 10 4 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Digital Art Factory ( DAF) 2ST678 maandag 25 maart 2019 Lokaal 0.04 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 12 6 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Kinderdans 2ST123 maandag 25 maart 2019 Malu Dance Company, Marktstraat 3a, Stedelijk 20 6 Groep(en): 1, 2, 3 Inschrijven
cultuur Claymotion 2MP5678 maandag 25 maart 2019 Heksenketel, Tarwehullen 1, Marsdijk/Peelo 10 6 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Keramiek 2KL345 maandag 25 maart 2019 Keramiekruimte Van Boeien, Traverse 44, Kloosterveen 10 4 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
sport Maak kennis met Hockey 2ST678 maandag 25 maart 2019 HVA, Mien Ruysweg 3, Stedelijk 20 4 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
sport Maak kennis met Hockey 2ST345 maandag 25 maart 2019 HVA, Mien Ruysweg 3, Stedelijk 20 4 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
sport Gymnastiek 2PI56 maandag 25 maart 2019 MFA Pittelo, Amstelstraat 14, Pittelo 3 3 Groep(en): 5, 6 Inschrijven
cultuur Ontdek je theatertalent 2KL45678 dinsdag 26 maart 2019 Sterrenschip, Schoolstraat 31, Kloosterveen 4 4 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Kunstproof 2MP5678 dinsdag 26 maart 2019 Marskramer, Kleuvenstee 1, Marsdijk/Peelo 10 8 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Fashion met afval 2ST678 dinsdag 26 maart 2019 Duurzaamheidscentrum, Bosrand 2, Stedelijk 10 6 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Graveren in glas 2KL45678 dinsdag 26 maart 2019 Technieklokaal Kloosterveste, Vesteplein 5, Kloosterveen 10 6 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur De Rode Spreeuw verteluurtje 2PI123 dinsdag 26 maart 2019 Technieklokaal MFA Pittelo, Amstelstraaat 14, Pittelo 12 4 Groep(en): 1, 2, 3 Inschrijven
overig Snuffelen aan techniek/ haal je techniekdiploma… dinsdag 26 maart 2019 Technieklokaal De Regenboog, Tuinstraat 5, Assen Oost 10 3 Groep(en): 1, 2, 3 Inschrijven
overig Internationaal koken 2BA345 dinsdag 26 maart 2019 Keuken MFA Schakelveld, Witterhoofdweg 1a, Baggelhuizen 8 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
overig Breakdance 2ST5678 dinsdag 26 maart 2019 Malu Dance Company, Marktstraat 3a, Stedelijk 30 6 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Inschrijven
sport Maak kennis met Waterpolo 2ST678 dinsdag 26 maart 2019 De Bonte Wever, Stadsbroek 17, Stedelijk 5 3 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
overig Vaartuigen, voertuigen, vliegtuigen en ….… woensdag 27 maart 2019 Techniekruimte v. Lieflandschool Witterhoofdweg 1a, Baggelhuizen 10 6 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Saxofoonkids 2ST56a woensdag 27 maart 2019 lokaal 0.03 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 10 6 Groep(en): 5, 6 Inschrijven
muziek Drumkids 2ST45a woensdag 27 maart 2019 Lokaal 0.01 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 5 6 Groep(en): 4, 5 Inschrijven
overig Naaien met een naaimachine 1AO5678 woensdag 27 maart 2019 Koala, Tuinstraat 3, Assen Oost 6 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Inschrijven
overig Saxofoonkids 2ST56b woensdag 27 maart 2019 lokaal 0.03 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 10 6 Groep(en): 5, 6 Inschrijven
cultuur Drumkids 2ST45b woensdag 27 maart 2019 Lokaal 0.01 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 5 6 Groep(en): 4, 5 Inschrijven
cultuur Saxofoonkids 2ST78 woensdag 27 maart 2019 lokaal 0.03 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 10 6 Groep(en): 7, 8 Inschrijven
overig Keramiek 2ST345 woensdag 27 maart 2019 Lokaal 0.26 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 12 4 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
cultuur Knutselen en kleien 2KL123 woensdag 27 maart 2019 Technieklokaal MFA Kloosterveste, Vesteplein 5, Kloosterveen 10 4 Groep(en): 1, 2, 3 Inschrijven
overig De oudhollandse keuken 2KL345 woensdag 27 maart 2019 Leskeuken MFA Kloosterveste, Vesteplein 5, Kloosterveen 10 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
overig Yoga2MP678 (gewijzigd) woensdag 27 maart 2019 Dissel, Kleuvenstee 2-4, Marsdijk/Peelo 10 4 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
muziek Drumkids 2ST67 woensdag 27 maart 2019 Lokaal 0.01 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 5 6 Groep(en): 6, 7 Inschrijven
cultuur Ontdek je theatertalent 2ST345 woensdag 27 maart 2019 Lokaal 1.19 Podium Zuidhaege, Zuidhaege 2, Stedelijk 4 4 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
overig Jeugdcircus Bombari 2ST567 woensdag 27 maart 2019 Lokaal 0.11 Podium Zuidhaege, Zuidhaege 2, Stedelijk 12 5 Groep(en): 5, 6, 7 Inschrijven
overig Techniek en duurzaamheid 2ST345 woensdag 27 maart 2019 Duurzaamheidscentrum, Bosrand 2, Stedelijk 10 6 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
cultuur Graffiti 2KL678 woensdag 27 maart 2019 Technieklokaal MFA Kloosterveste, Vesteplein 5, Kloosterveen 10 6 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
overig De oudhollandse keuken 2KL678 woensdag 27 maart 2019 Leskeuken MFA Kloosterveste, Vesteplein 5, Kloosterveen 10 3 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Keramiek 2ST678 woensdag 27 maart 2019 Lokaal 0.26, ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 12 6 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Ontdek je Musicaltalent 2ST45678 woensdag 27 maart 2019 Lokaal 1.06 Podium Zuidhaege, Zuidhaege 2, Stedelijk 4 4 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Ontdek je theatertalent 2ST678 woensdag 27 maart 2019 Lokaal 1.19 Podium Zuidhaege, Zuidhaege 2, Stedelijk 4 4 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
sport Maak kennis met Zwemvaardigheid 2ST5678a woensdag 27 maart 2019 Wedstrijdbad Bonte Wever, Stadsbroek 17, Stedelijk 10 6 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Inschrijven
sport Karate 2ST456 woensdag 27 maart 2019 Sport- en Welnesscenter, Industrieweg 5 , Stedelijk 6 3 Groep(en): 4, 5, 6 Inschrijven
cultuur Sieraden maken 2MP456 donderdag 28 maart 2019 Borg, Dusselheugte 13, Marsdijk/Peelo 10 2 Groep(en): 4, 5, 6 Inschrijven
overig Snuffelen aan techniek 2BA345 donderdag 28 maart 2019 Techniekruimte v. Lieflandschool Witterhoofdweg 1a, Baggelhuizen 10 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
cultuur De Rode Spreeuw verteluurtje 2AO123 donderdag 28 maart 2019 De Rode Spreeuw, Zevensterstraat 19, Assen Oost 12 4 Groep(en): 1, 2, 3 Inschrijven
sport Maak kennis met tennis 1ST678 donderdag 28 maart 2019 Rackethal, Stelmakerstraat 17, Stedelijk 10 3 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Zingen met boomwhackers 2KL456 donderdag 28 maart 2019 Sporthal Kloosterveste, Traverse 48, Kloosterveen 20 4 Groep(en): 4, 5, 6 Inschrijven
cultuur Speksteen bewerken 2ST678 donderdag 28 maart 2019 Lokaal 0.23 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 10 6 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
muziek Gitarenkids 2ST345a donderdag 28 maart 2019 Lokaal 0.02 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 5 6 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
overig Internationaal koken 2MP345 donderdag 28 maart 2019 Markehuus, Scharmbarg 35, Marsdijk/Peelo 10 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
cultuur Jouw kleine wereld, fotografie 2MP678 donderdag 28 maart 2019 Scharmhof, Scharmbarg 1, Marsdijk/Peelo 10 5 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
sport Maak kennis met Crossfit kids 2ST5678 donderdag 28 maart 2019 Pottenbakkerstraat 6, Stedelijk 8 3 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Inschrijven
muziek Gitarenkids 2ST345b donderdag 28 maart 2019 Lokaal 0.02 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 5 6 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
sport Tafeltennis 2ST45678 donderdag 28 maart 2019 Sporthal de Spreng, Vredeveldseweg 57, Stedelijk 30 4 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Inschrijven
muziek Gitarenkids 2ST345c donderdag 28 maart 2019 Lokaal 0.02 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 5 6 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
dans Hiphop 2ST678 donderdag 28 maart 2019 Malu Dance Company, Marktstraat 3a, Stedelijk 30 6 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Gitarenkids 2ST678 donderdag 28 maart 2019 Lokaal 0.02 ICO, Zuidhaege 2, Stedelijk 5 6 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
overig Peuterspektakel 2ST0b vrijdag 29 maart 2019 Danszaal Kloosterveste, Vesteplein 5, Stedelijk 12 3 2 tot 4 jaar Inschrijven
overig Snuffelen aan techniek/haal je techniekdiploma… vrijdag 29 maart 2019 Technieklokaal MFA Kloosterveste, Vesteplein 5, Kloosterveen 10 3 Groep(en): 1, 2, 3 Inschrijven
overig Koken met Sandra 2AO345 vrijdag 29 maart 2019 MFA Assen Oost, Tuinstraat 5, Assen Oost 10 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
overig Werken op de kinderboerderij 2ST12 vrijdag 29 maart 2019 Kinderboerderij Hofstede, Bosrand 1, Stedelijk 5 3 Groep(en): 1, 2 Inschrijven
sport Trampolinespringen 2MP34 vrijdag 29 maart 2019 Marsdijkhal, Kleuvenstee 3, Marsdijk/Peelo 3 3 Groep(en): 3, 4 Inschrijven
overig Snuffelen aan techniek 2KL456 vrijdag 29 maart 2019 Technieklokaal MFA Kloosterveste, Vesteplein 5, Kloosterveen 10 3 Groep(en): 4, 5, 6 Inschrijven
overig Italiaans koken 2MP345 vrijdag 29 maart 2019 Gomarus College, Mr. Groen van Prinstererlaan 20, Marsdijk/Peelo 8 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
sport Gymnastiek 2BANPLC1 vrijdag 29 maart 2019 Stadsbroekhal, Kortbossen 3, Baggelhuizen 3 3 Groep(en): 1 Inschrijven
sport Schermen 2ST5678 vrijdag 29 maart 2019 Gymzaal Schakelveld, Witterhoofdweg 1, Stedelijk 10 3 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Inschrijven
sport Trampolinespringen 2MP67 vrijdag 29 maart 2019 Marsdijkhal, Kleuvenstee 3, Marsdijk/Peelo 3 3 Groep(en): 6, 7 Inschrijven
sport Gymnastiek 2BANPLC3 vrijdag 29 maart 2019 Stadsbroekhal, Kortbossen 3, Baggelhuizen 3 3 Groep(en): 3 Inschrijven
sport Gymnastiek 2BANPLC56 vrijdag 29 maart 2019 Stadsbroekhal, Kortbossen 3, Baggelhuizen 3 3 Groep(en): 5, 6 Inschrijven
sport Maak kennis met Zwemlessen diploma B 2ST3456 vrijdag 29 maart 2019 Wedstrijdbad Bonte Wever, Stadsbroek 17, Stedelijk 10 6 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Inschrijven
sport Gymnastiek 2BANPLC8 vrijdag 29 maart 2019 Stadsbroekhal, Kortbossen 3, Baggelhuizen 3 3 Groep(en): 8 Inschrijven
sport Maak kennis met Zwemvaardigheid 2ST5678b vrijdag 29 maart 2019 Wedstrijdbad Bonte Wever, Stadsbroek 17, Stedelijk 15 6 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Inschrijven
sport Maak kennis met Zwemlessen diploma C 2ST3456 vrijdag 29 maart 2019 Wedstrijdbad Bonte Wever, Stadsbroek 17, Stedelijk 10 6 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Inschrijven
sport Maak kennis met Zwemvaardigheid 2ST78c vrijdag 29 maart 2019 Wedstrijdbad Bonte Wever, Stadsbroek 17, Stedelijk 8 6 Groep(en): 7, 8 Inschrijven
sport Hart-Lopen voor ouder & kind 2ST1234 vrijdag 05 april 2019 Parkeerplaats Wielerhome, Stadsbroek 13, Stedelijk 6 2 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Inschrijven
sport Hart-Lopen voor ouder & kind 2ST5678 vrijdag 05 april 2019 Parkeerplaats Wielerhome, Stadsbroek 13, Stedelijk 6 2 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Inschrijven
sport Kennismaken met roeien 2ST678 woensdag 10 april 2019 Clubhuis ARC, Kanaaldijk 31 (bult van Loon), Stedelijk 9 4 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Ornament maken 2PI456 donderdag 11 april 2019 Technieklokaal MFA Pittelo, Amstelstraat 14, Pittelo 10 2 Groep(en): 4, 5, 6 Inschrijven
overig Koken met Sandra 2NPLC345 woensdag 17 april 2019 Componist, Paganinilaan 15, Noorderpark/Lariks/Centrum 10 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
overig Koken met Sandra 2NPLC678 woensdag 17 april 2019 Componist, Paganinilaan 15, Noorderpark/Lariks/Centrum 10 3 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
overig Internationaal koken 2MP678 donderdag 18 april 2019 Markehuus, Scharmbarg 36, Marsdijk/Peelo 10 3 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Lekker knutselen 2BA123 maandag 06 mei 2019 Schakelveld, Witterhoofdweg 1, Baggelhuizen 10 3 Groep(en): 1, 2, 3 Inschrijven
overig Samen de keuken in 2PI345 maandag 06 mei 2019 Keuken MFA Pittelo, Amstelstraaat 14, Pittelo 8 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
overig Snuffelen aan techniek 2NPLC345 maandag 06 mei 2019 Componist, Paganinilaan 15, Noorderpark/Lariks/Centrum 10 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
cultuur Beroemd zijn 2NPLC678 maandag 06 mei 2019 Maria in Campisschool, Echtenstraat 1, Noorderpark/Lariks/Centrum 12 4 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
cultuur Peuterdans 2KL0 dinsdag 07 mei 2019 Sporthalkantine, Traverse 48, Kloosterveen 12 4 2 tot 4 jaar Inschrijven
sport Gymnastiek 2KL1 dinsdag 07 mei 2019 Sporthal Kloosterveste, Traverse 48, Kloosterveen 3 3 Groep(en): 1 Inschrijven
cultuur Kleuterdans 2KL123 dinsdag 07 mei 2019 Sporthalkantine, Traverse 48, Kloosterveen 12 4 Groep(en): 1, 2, 3 Inschrijven
cultuur Schilderen met kralen en andere materialen… dinsdag 07 mei 2019 Schakelveld, Witterhoofdweg 1, Baggelhuizen 8 2 Groep(en): 4, 5, 6 Inschrijven
sport Gymnastiek 2KL3 dinsdag 07 mei 2019 Sporthal Kloosterveste, Traverse 48, Kloosterveen 3 3 Groep(en): 3 Inschrijven
sport Gymnastiek 2KL4 dinsdag 07 mei 2019 Sporthal Kloosterveste, Traverse 48, Kloosterveen 3 3 Groep(en): 4 Inschrijven
sport Gymnastiek 2KL78 dinsdag 07 mei 2019 Sporthal Kloosterveste, Traverse 48, Kloosterveen 3 3 Groep(en): 7, 8 Inschrijven
sport Ouder- en peutergym 2ST0 woensdag 08 mei 2019 MFA de Componist, Paganinilaan 15, Stedelijk 12 3 2 tot 4 jaar Inschrijven
sport Gymnastiek 2KL2 woensdag 08 mei 2019 Gymzaal, De Boomgaard 5, Kloosterveen 3 3 Groep(en): 2 Inschrijven
overig Kinderyoga 2KL345 gewijzigd woensdag 08 mei 2019 Sterrenschip, Schoolsttraat 31, Kloosterveen 10 4 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
cultuur Schilderen met kralen en andere materialen… woensdag 08 mei 2019 Technieklokaal Kloosterveste, Vesteplein 5, Kloosterveen 10 2 Groep(en): 4, 5, 6 Inschrijven
sport Gymnastiek 2KL56 woensdag 08 mei 2019 Gymzaal, De Boomgaard 5, Kloosterveen 3 3 Groep(en): 5, 6 Inschrijven
cultuur Samen muziek maken 2AO345 donderdag 09 mei 2019 Speellokaal de Regenboog, Tuinstraat 5, Assen Oost 20 3 Groep(en): 3, 4, 5 Inschrijven
cultuur Peuterdans 2ST0 vrijdag 10 mei 2019 Malu Dance Company, Marktstraat 3a, Stedelijk 15 3 2 tot 4 jaar Inschrijven
overig Koken met Sandra 2AO678 vrijdag 10 mei 2019 MFA Assen Oost, Tuinstraat 5, Assen Oost 10 3 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
sport Gymnastiek 2MP2 vrijdag 10 mei 2019 Marsdijkhal, Kleuvenstee 3, Marsdijk/Peelo 3 3 Groep(en): 2 Inschrijven
cultuur Ornament maken 2AO456 vrijdag 10 mei 2019 De Hippe Kringloop, Brunelstraat 77, Assen Oost 10 2 Groep(en): 4, 5, 6 Inschrijven
overig Italiaans koken 2MP678 vrijdag 10 mei 2019 Gomarus College, Mr. Groen van Prinstererlaan 20, Marsdijk/Peelo 8 3 Groep(en): 6, 7, 8 Inschrijven
sport Gymnastiek 2MP4 vrijdag 10 mei 2019 Marsdijkhal, Kleuvenstee 3, Marsdijk/Peelo 3 3 Groep(en): 4 Inschrijven
sport Gymnastiek 2MP7 vrijdag 10 mei 2019 Marsdijkhal, Kleuvenstee 3, Marsdijk/Peelo 3 3 Groep(en): 7 Inschrijven