Spurd JeugdSportPas Purmerend

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Bekijk het aanbod van Spurd. Klik op de knop Inschrijven om aan te melden én voor meer informatie. Je moet ingelogd zijn om je aan te melden voor een sportactiviteit. Kijk goed voor welke groepen / leeftijden de activiteit bedoeld is. Raadpleeg eventueel de handleiding PDF-bestand.

Je bekijkt nu een selectie van het aanbod. Klik hier om het complete aanbod te bekijken.

Zoeken

Lesdag

Locatie
Alles tonen (45)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (34)

Aantal lessen


Zoeken
sport activiteit dag aanbieder wijk # plaatsen # lessen groep
sport Aikido / code 1000 maandag 05 november 2018 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sporthal de Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN Purmerend 4 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 1001 vrijdag 09 november 2018 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 2000 maandag 14 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sporthal de Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN Purmerend 6 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 2001 vrijdag 18 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 3000 maandag 04 maart 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sporthal de Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN Purmerend 6 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 3001 vrijdag 08 maart 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 6 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 4000 maandag 20 mei 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sporthal de Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN Purmerend 6 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 4001 vrijdag 24 mei 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 6 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 1002 vrijdag 09 november 2018 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 1 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 2002 vrijdag 18 januari 2019 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 8 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 3002 vrijdag 08 maart 2019 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 4002 vrijdag 24 mei 2019 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Badminton / code 1003 woensdag 07 november 2018 Badmintonvereniging Bavio Overwhere, De Beuk, van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Badminton / code 2003 woensdag 16 januari 2019 Badmintonvereniging Bavio Overwhere, De Beuk, van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Badminton / code 3003 woensdag 06 maart 2019 Badmintonvereniging Bavio Overwhere, De Beuk, van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Ballet / code 1004 woensdag 07 november 2018 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 3 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Ballet / code 1005 woensdag 07 november 2018 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 15 5 Groep(en): 1 Info/aanmelden
sport Ballet / code 1006 woensdag 07 november 2018 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 12 5 Groep(en): 2, 3 Info/aanmelden
sport Ballet / code 1007 woensdag 07 november 2018 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 13 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Ballet / code 1008 woensdag 07 november 2018 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 13 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2004 woensdag 16 januari 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 3 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2005 woensdag 16 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 15 5 Groep(en): 1 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2006 woensdag 16 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 15 5 Groep(en): 2, 3 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2007 woensdag 16 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 13 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2008 woensdag 16 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 13 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Ballet / code 3004 woensdag 06 maart 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Ballet / code 4003 woensdag 22 mei 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 1009 vrijdag 09 november 2018 Basketbal Vereniging Early Bird Weidevenne, Gymnastieklokaal De Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN PURMEREND 10 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 2009 vrijdag 18 januari 2019 Basketbal Vereniging Early Bird Weidevenne, Gymnastieklokaal De Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN PURMEREND 15 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 3005 woensdag 06 maart 2019 Basketbal Vereniging Early Bird Overwhere, Sportzaal De Karekiet, Karekietpark 2-4, 1444 HX PURMEREND 14 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Breakdance / code 1009 donderdag 08 november 2018 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 9 5 Groep(en): 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Breakdance / code 2009 donderdag 17 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 10 5 Groep(en): 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Breakdance / code 3006 donderdag 07 maart 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 10 5 Groep(en): 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Duiken / code 3007 zaterdag 02 maart 2019 St. Duikteam BWO Purmer-Noord, 1e les Impuls 159,, 2e en 3e les Spurd-Leeghwaterbad 9 3 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Handbal BuurtSportCoach / code 1009a woensdag 07 november 2018 handbalvereniging Vido Overwhere, Sportpark De Dop, v. IJsendijkstraat 66, 1442 LB Purmerend 20 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Hockey / code 3008 woensdag 13 maart 2019 Hockey MHCP Overwhere, Sportpark De Munnik, Flevostraat 251, 1442 PX PURMEREND 17 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Honk- en softbal / code 1010 zaterdag 10 november 2018 Honk- en softbalvereniging Flying Petrels Weidevenne, Sportzaal De Weide, Loirestraat 11,, 1448 JJ PURMEREND 9 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Honk- en softbal / code 2010 zaterdag 19 januari 2019 Honk- en softbalvereniging Flying Petrels Weidevenne, sportzaal De Weide, Loirestraat 11,, 1448 JJ PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Honk- en softbal / code 3009 zaterdag 09 maart 2019 Honk- en softbalvereniging Flying Petrels Weidevenne, sportzaal De Weide, Loirestraat 11,, 1448 JJ PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Honk- en softbal / code 4004 woensdag 22 mei 2019 Honk- en softbalvereniging Flying Petrels Overwhere, Sportpark De Dop, Van IJsendijkstraat 66,, 1442 LB PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 1011 maandag 05 november 2018 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 12 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 2010b maandag 14 januari 2019 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 16 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 2011 woensdag 16 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29,, 1443 VA PURMEREND 9 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Judo / code 2012 woensdag 16 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29,, 1443 VA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4 Info/aanmelden
sport Judo / code 2014 woensdag 16 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29,, 1443 VA PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Judo / code 2015 woensdag 16 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29,, 1443 VA PURMEREND 10 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 2015b donderdag 17 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sportzaal De Kraal, Zambezilaan 278,, 1448 PN PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Judo / code 2016 vrijdag 18 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sportzaal De Kraal, Zambezilaan 278,, 1448 PN PURMEREND 9 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Judo / code 2017 vrijdag 18 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sportzaal De Kraal, Zambezilaan 278,, 1448 PN PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4 Info/aanmelden
sport Judo / code 2018 vrijdag 18 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sportzaal De Kraal, Zambezilaan 278,, 1448 PN PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Judo / code 2019 vrijdag 18 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sportzaal De Kraal, Zambezilaan 278,, 1448 PN PURMEREND 10 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 2020 zaterdag 19 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29,, 1443 VA PURMEREND 10 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 3010 maandag 04 maart 2019 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 16 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 1012a maandag 05 november 2018 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 1012b maandag 05 november 2018 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 0 5 Groep(en): 6, 7, 8 Vol
sport Karate / code 1012c vrijdag 09 november 2018 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 2 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 1012d vrijdag 09 november 2018 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 2021 dinsdag 15 januari 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Karate / code 2022 dinsdag 15 januari 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 10 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 2024a maandag 14 januari 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 2024b maandag 14 januari 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 2024c vrijdag 18 januari 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 2024d vrijdag 18 januari 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 3011 dinsdag 05 maart 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Karate / code 3012 dinsdag 05 maart 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Karate / code 3014a maandag 04 maart 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 3014b maandag 04 maart 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 3014c vrijdag 08 maart 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 3014d vrijdag 08 maart 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 4005a maandag 20 mei 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 4005b maandag 20 mei 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 4005c vrijdag 24 mei 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 4005d vrijdag 24 mei 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate code 2023 woensdag 16 januari 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Purmer-Noord, Gymzaal Tarwestraat, Tarwestraat 1, 1446 CA PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate code 3013 woensdag 06 maart 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Purmer-Noord, Gymzaal Tarwestraat, Tarwestraat 1, 1446 CA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 1012 woensdag 07 november 2018 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Centrum, Gymlokaal Slenkstraat Geulenstraat 101, , 1441 RX, Purmerend 14 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 2024 woensdag 16 januari 2019 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Centrum, Gymlokaal Slenkstraat Geulenstraat 101, , 1441 RX, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 3014 woensdag 06 maart 2019 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Centrum, Gymlokaal Slenkstraat Geulenstraat 101, , 1441 RX, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 4005 woensdag 22 mei 2019 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Centrum, Gymlokaal Slenkstraat Geulenstraat 101, , 1441 RX, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen / code 3015 dinsdag 05 maart 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen code 2025 dinsdag 15 januari 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 3 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 1013 woensdag 07 november 2018 Korfbalvereniging BEP Overwhere, Sporthal de Beuk, Van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 18 5 Groep(en): 3, 4 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 4006 donderdag 16 mei 2019 Korfbalvereniging Purmer Purmer-Noord, Sportcomplex Heemstee, Heemstee 65,, 1446 HC PURMEREND 18 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal BuurtSportCoach / code 1013a woensdag 14 november 2018 Korfbalvereniging Purmer Gors, Sportlokaal De Gors, Zwanenbloem 12, 1441 TR PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal BuurtSportCoach / code 2025a woensdag 16 januari 2019 Korfbalvereniging Purmer Gors, Sportlokaal De Gors, Zwanenbloem 12, 1441 TR PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal BuurtSportCoach / code 3015a woensdag 06 maart 2019 Korfbalvereniging Purmer Gors, Sportlokaal De Gors, Zwanenbloem 12, 1441 TR PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 1014 maandag 05 november 2018 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 16 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 1015 maandag 05 november 2018 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 1016 woensdag 07 november 2018 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 1017 woensdag 07 november 2018 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 16 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 2026 maandag 14 januari 2019 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 2027 maandag 14 januari 2019 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 19 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 2028 woensdag 16 januari 2019 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 2029 woensdag 16 januari 2019 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 3016 maandag 04 maart 2019 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 3017 maandag 04 maart 2019 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 3018 woensdag 06 maart 2019 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 3019 woensdag 06 maart 2019 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 4007 maandag 20 mei 2019 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 4008 maandag 20 mei 2019 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 4009 woensdag 22 mei 2019 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 4010 woensdag 22 mei 2019 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Kung Fu / code 1018 maandag 05 november 2018 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 0 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Vol
sport Kung Fu / code 2030 maandag 14 januari 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 4 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kung Fu / code 3020 maandag 04 maart 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 4 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kung Fu / code 4011 maandag 20 mei 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 4 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kunstschaatsen / code 1019 zaterdag 10 november 2018 Kunstschaatsvereniging Hoorn Hoorn, Westfriese Parkweg 5, 1625 MA Hoorn 2 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kunstschaatsen / code 2031 zaterdag 19 januari 2019 Kunstschaatsvereniging Hoorn Hoorn, Westfriese Parkweg 5, 1625 MA Hoorn 6 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Modern Urban Jazz Dans / code 1020 vrijdag 09 november 2018 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 4 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Modern Urban Jazz Dans / code 2032 vrijdag 18 januari 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Modern Urban Jazz Dans / code 3021 vrijdag 08 maart 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Modern Urban Jazz Dans / code 4012 vrijdag 31 mei 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 1020a zaterdag 10 november 2018 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 2032a zaterdag 19 januari 2019 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 3021a zaterdag 09 maart 2019 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 4012a zaterdag 25 mei 2019 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pole Fitness / code 1021 donderdag 08 november 2018 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pole Fitness / code 2033 donderdag 17 januari 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pole Fitness / code 3022 donderdag 07 maart 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pole Fitness / code 4013 donderdag 23 mei 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Roeien / code 1022 zaterdag 03 november 2018 Purmerender Roeivereniging De Where Wheermolen, Verenigingsgebouw, Wheredijk 90, 1443 TD PURMEREND 9 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 1023 dinsdag 06 november 2018 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 3 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 1024 donderdag 08 november 2018 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 3 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2034 dinsdag 15 januari 2019 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2035 donderdag 17 januari 2019 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3023 dinsdag 05 maart 2019 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3024 donderdag 07 maart 2019 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4014 dinsdag 21 mei 2019 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4015 donderdag 23 mei 2019 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schaatsen / code 1025 zaterdag 10 november 2018 IJs en Inline-SkateClub Hoorn, IJsbaan de Westfries, Westfriese Parkweg 5,, 1624 MA Hoorn 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schaatsen / code 2036 zaterdag 19 januari 2019 IJs en Inline-SkateClub Hoorn, IJsbaan de Westfries, Westfriese Parkweg 5,, 1624 MA Hoorn 19 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 1026 woensdag 07 november 2018 Schermschool Heerooms Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16,, 1441 HM PURMEREND 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 1027 dinsdag 06 november 2018 Schermvereniging En Cavant Overwhere, Gymzaal Doplaan, Doplaan 6, 1442 XZ, Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 2037 woensdag 16 januari 2019 Schermschool Heerooms Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16,, 1441 HM PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 2038 dinsdag 15 januari 2019 Schermvereniging En Cavant Overwhere, Gymzaal Doplaan, Doplaan 6, 1442 XZ, Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 3025 dinsdag 05 maart 2019 Schermvereniging En Cavant Overwhere, Gymzaal Doplaan, Doplaan 6, 1442 XZ, Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 3026 woensdag 06 maart 2019 Schermschool Heerooms Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16,, 1441 HM PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 4016 dinsdag 21 mei 2019 Schermvereniging En Cavant Overwhere, Gymzaal Doplaan, Doplaan 6, 1442 XZ, Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Stijldansen / code 1028 vrijdag 09 november 2018 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Stijldansen / code 2039 vrijdag 18 januari 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Stijldansen / code 3027 vrijdag 08 maart 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Stijldansen / code 4017 vrijdag 31 mei 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Streetdance / code 1029 maandag 05 november 2018 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 10 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Streetdance / code 1030 maandag 05 november 2018 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Streetdance / code 1031 vrijdag 09 november 2018 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 3 5 Groep(en): 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Streetdance / code 2040 maandag 14 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 11 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Streetdance HipHop / code 1032 vrijdag 09 november 2018 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 13 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Streetdance HipHop / code 2041 vrijdag 18 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 15 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Tafeltennis / code 1033 maandag 05 november 2018 Tafeltennisvereniging TSO Overwhere, Sportzaal De Karekiet, Karekietpark 2,, 1444 HV PURMEREND 13 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tafeltennis / code 2042 maandag 14 januari 2019 Tafeltennisvereniging TSO Overwhere, Sportzaal De Karekiet, Karekietpark 2,, 1444 HV PURMEREND 14 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tafeltennis / code 3028 maandag 04 maart 2019 Tafeltennisvereniging TSO Overwhere, Sportzaal De Karekiet, Karekietpark 2,, 1444 HV PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 1034 maandag 05 november 2018 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 7 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 1035 maandag 05 november 2018 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 1036 woensdag 07 november 2018 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 1037 woensdag 07 november 2018 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 8 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 1038 vrijdag 09 november 2018 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 9 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 1039 vrijdag 09 november 2018 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2043 donderdag 17 januari 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2044 donderdag 17 januari 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2045 zaterdag 19 januari 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 11 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2046 zaterdag 19 januari 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3029 dinsdag 05 maart 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3030 dinsdag 05 maart 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3031 vrijdag 08 maart 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032 vrijdag 08 maart 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032a maandag 11 maart 2019 Tennisvereniging Wijdewormer Wijdewormer, T.V. Wijdewormer, Tjadenweg 63A, 1456 AL, Wijdewormer 12 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032b maandag 11 maart 2019 Tennisvereniging Wijdewormer Wijdewormer, T.V. Wijdewormer, Tjadenweg 63A, 1456 AL, Wijdewormer 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032c donderdag 14 maart 2019 Tennisvereniging Wijdewormer Wijdewormer, T.V. Wijdewormer, Tjadenweg 63A, 1456 AL, Wijdewormer 12 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4018 woensdag 22 mei 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4019 woensdag 22 mei 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4020 zaterdag 25 mei 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 11 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4021 zaterdag 25 mei 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4021a maandag 20 mei 2019 Tennisvereniging Wijdewormer Wijdewormer, T.V. Wijdewormer, Tjadenweg 63A, 1456 AL, Wijdewormer 12 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4021b maandag 20 mei 2019 Tennisvereniging Wijdewormer Wijdewormer, T.V. Wijdewormer, Tjadenweg 63A, 1456 AL, Wijdewormer 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4021c donderdag 23 mei 2019 Tennisvereniging Wijdewormer Wijdewormer, T.V. Wijdewormer, Tjadenweg 63A, 1456 AL, Wijdewormer 12 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen jongens / code 1040 dinsdag 06 november 2018 GymNet Purmerend Overwhere, Sporthal de Beuk, van IJsendijkstraat,,, Purmerend 0 5 Groep(en): 2, 3 Vol
sport Turnen jongens / code 1041 dinsdag 06 november 2018 GymNet Purmerend Overwhere, Sporthal de Beuk, van IJsendijkstraat,,, Purmerend 4 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen jongens / code 1042 dinsdag 06 november 2018 GymNet Purmerend Overwhere, Sporthal De Beuk, van IJsendijkstraat,,, Purmerend 1 5 Groep(en): 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Turnen jongens / code 4022 dinsdag 21 mei 2019 GymNet Purmerend Overwhere, Sporthal de Beuk, van IJsendijkstraat,,, Purmerend 4 5 Groep(en): 2, 3 Info/aanmelden
sport Turnen jongens / code 4023 dinsdag 21 mei 2019 GymNet Purmerend Overwhere, Sporthal de Beuk, van IJsendijkstraat,,, Purmerend 4 5 Groep(en): 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Turnen jongens / code 4024 dinsdag 21 mei 2019 GymNet Purmerend Overwhere, Sporthal de Beuk, van IJsendijkstraat,,, Purmerend 5 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen kleutergym / code 4025 woensdag 07 november 2018 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 2 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Turnen kleutergym / code 4026 woensdag 22 mei 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 1043 woensdag 07 november 2018 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 4 5 Groep(en): 3 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 1044 woensdag 07 november 2018 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 1045 woensdag 07 november 2018 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 4 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 1046 donderdag 08 november 2018 GymNet Purmerend Gors, Sportzaal de Gors, Zwanebloem 12,, 1441 TR Purmerend 4 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 1047 donderdag 08 november 2018 GymNet Purmerend Gors, Sportzaal de Gors, Zwanebloem 12,, 1441 TR Purmerend 0 5 Groep(en): 5, 6 Vol
sport Turnen meisjes / code 1048 donderdag 08 november 2018 GymNet Purmerend Gors, Sportzaal de Gors, Zwanebloem 12,, 1441 TR Purmerend 0 5 Groep(en): 2, 3, 4 Vol
sport Turnen meisjes / code 2041 donderdag 17 januari 2019 GymNet Purmerend Pumer-Noord, Gymlokaal Zuivelpad, Zuivelpad 1, 1445 KJ PURMEREND 2 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 2042 dinsdag 15 januari 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 4 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 2043 donderdag 17 januari 2019 GymNet Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Zuivelpad, Zuivelpad 1,, 1445 KJ PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 2045 dinsdag 15 januari 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 2047 dinsdag 15 januari 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3030 dinsdag 05 maart 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3031 donderdag 07 maart 2019 GymNet Purmerend Pumer-Noord, Gymlokaal Zuivelpad, Zuivelpad 1, 1445 KJ PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3032 dinsdag 05 maart 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3033 donderdag 07 maart 2019 GymNet Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Zuivelpad, Zuivelpad 1,, 1445 KJ PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3034 dinsdag 05 maart 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 4027 woensdag 22 mei 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 6 5 Groep(en): 3 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 4028 woensdag 22 mei 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 6 5 Groep(en): 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 4029 woensdag 22 mei 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 6 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 4030 donderdag 23 mei 2019 GymNet Purmerend Gors, Sportzaal de Gors, Zwanebloem 12,, 1441 TR Purmerend 5 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 4031 donderdag 23 mei 2019 GymNet Purmerend Gors, Sportzaal de Gors, Zwanebloem 12,, 1441 TR Purmerend 5 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 4032 donderdag 23 mei 2019 GymNet Purmerend Gors, Sportzaal de Gors, Zwanebloem 12,, 1441 TR Purmerend 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Voetbal BuurtSportCoach / code 1050 donderdag 08 november 2018 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 15 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Voetbal BuurtSportCoach / code 1050a donderdag 08 november 2018 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 15 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Voetbal BuurtSportCoach / code 2047c donderdag 17 januari 2019 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 15 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Voetbal BuurtSportCoach / code 2047d donderdag 17 januari 2019 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 15 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 1049 zaterdag 10 november 2018 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 8 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 2047a zaterdag 19 januari 2019 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 9 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3034a zaterdag 09 maart 2019 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 10 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3034b woensdag 20 maart 2019 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 8 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Volleybal (BuurtSportCoach) / code 1051 maandag 05 november 2018 Volleybalvereniging VIP Purmerend Gors, Gymlokaal De Gors, Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Volleybal (BuurtSportCoach) / code 2047b maandag 14 januari 2019 Volleybalvereniging VIP Purmerend Gors, Gymlokaal De Gors, Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Volleybal (BuurtSportCoach) / code 3034c maandag 04 maart 2019 Volleybalvereniging VIP Purmerend Gors, Gymlokaal De Gors, Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Volleybal / code 4033 woensdag 22 mei 2019 Volleybalvereniging VIP Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 2048 donderdag 17 januari 2019 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 9 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 3035 donderdag 07 maart 2019 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 4034 donderdag 23 mei 2019 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zaalvoetbal / code 1052 maandag 05 november 2018 Zaalvoetbal ZVVO Sandow Overwhere, Jan van Egmondlyceum, Hoornselaan 10,, 1442 AX PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zaalvoetbal / code 2049 maandag 14 januari 2019 Zaalvoetbal ZVVO Sandow Overwhere, Jan van Egmondlyceum, Hoornselaan 10,, 1442 AX PURMEREND 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zaalvoetbal / code 3036 maandag 04 maart 2019 Zaalvoetbal ZVVO Sandow Overwhere, Jan van Egmondlyceum, Hoornselaan 10,, 1442 AX PURMEREND 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Sterrenplan / code 1053 vrijdag 09 november 2018 WZ&PC (sterrenplan) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 7 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Sterrenplan / code 2050 dinsdag 15 januari 2019 WZ&PC (sterrenplan) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Sterrenplan / code 3037 vrijdag 08 maart 2019 WZ&PC (sterrenplan) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Sterrenplan / code 4035 dinsdag 21 mei 2019 WZ&PC (sterrenplan) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Swimkick / code 1054 dinsdag 06 november 2018 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Swimkick / code 2051 dinsdag 15 januari 2019 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Swimkick / code 3037 dinsdag 05 maart 2019 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Swimkick / code 4035 vrijdag 24 mei 2019 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 8 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden