van de gemeente

Overzicht sporten

Overzicht sport en bewegen in de buurt

Klik op de naam van de aanbieder voor meer informatie. Staat er geen aanbieder achter de door jou gewenste tak van sport? Dan wordt die sport waarschijnlijk niet in de buurt aangeboden. Je kan dan altijd nog even een zoekmachine raadplegen. Tip: voeg de sport die je wilt doen toe als 'sportwens' op je profielpagina. Je krijgt dan automatisch een e-mail of push bericht op de Sportpas App wanneer de sport als kennismakingsactiviteit wordt aangeboden.

 = Sportaanbieder heeft een Sportpas account
 = Sportaanbieder heeft geen Sportpas account en zal (nog) geen kennismakingsaanbod plaatsen op deze site

Sport Aanbieder(s)
schaatsen AIJV AIJV Amersfoortse IJsvereniging Buurtsportcoach Lydia Combinatiefunctionaris Lange Lijnen De IJsster Sneek District Sassenheim KNSB (schaatsen) DVIJC Gooise Hardrijders Vereniging HCA / hardrijders club Amsterdam IJs- en schaatstrainingsclub DSO IJs- en Skeelerclub Lindenoord Ijsbaan De Westfries IJsclub Haarlem / Winterkoninkje IJsclub Nova Zembla Spaarndam IJsvereniging Doetinchem '96 jongerenwerk Harlingen Schaats- en Skeelervereniging De IJsster Schaatschool zoetermeer Schaatsen Schaatsen Schoolsportcommissie Schaatshal Leiden Schaatshal Leiden Schaatsvereniging Viking sportparkmanager FBK Super COOL! YVZ DNIJ Flevonice Gooise Hardrijders Vereniging Gorinchemse ijsvereniging Ijsbaan DSO de Klaarbeek, Epe on Ice Ijsbaanvereniging Urk Vooruit IJsclub Biddinghuizen IJsclub de Flesse IJsclub de Noordpool Ijsclub De Polder IJsclub Dronten IJsclub Elspeet IJsclub Excelsior IJsclub Lelystad IJsclub Nooit Gedacht IJsclub Swifterbant IJsclub TOG Ijsclub Varsseveld Ijscomité De Cannenburgh Ijsvereniging Lemmer ijsvereniging Nijelamer IJsvereniging Nooitgedagt Papendrechtse IJsclub Schaats Trainingsgroep Lelystad Schaats- en skeelervereniging Rijssen Schaatstrainingsgroep Dronten (STG) Schaatstraningsgroep De Preamkeskouwers (Balk) Schaatsvereniging Eemland Silverdome
schaken Caissa-Eenhoorn Chesscool Combinatiefunctionaris Lange Lijnen De Schaakmaat Denksport- en spellokaal Ludo DESCHOOR\\CFS_BALSPORTEN Hilversums Schaakgenootschap Jeugdschaakvereniging Op Eigen Wieken Lelystadse Schaak Vereniging Schaakclub ’t Wasbord Schaakclub De Combinatie Schaakclub Giessen en Linge Schaakclub Sneek Schaakschool Indische buurt Schaakvereniging Doetinchem Schaakvereniging Het Spaarne Schaakvereniging Hoeksche Waard Schaakvereniging Hoogland Schaakvereniging Maassluis Schaakvereniging Promotie Schaakvereniging Spijkenisse Schaakvereniging Spijkenisse Schaakvereniging Voorschoten Schaakvereniging Waalwijk Schaakvereniging Waalwijk SchaakVerenigingAlmere Stg Denksport Leiden & Stg SDPN Stichting Schaakschool Almere SV Spijkenisse Synerkri Vrijschaken Harderwijk Winterswijks Schaakgenootschap Botwinnik HSP de Kern Jeugdschaakclub de Pionnetjes sc WES Schaak Genootschap Amersfoort Schaakclub Rijssen Schaakvereniging De Pionier Schaakvereniging De Zandloper (Waalwijk) Schaakvereniging De Zeven Pionnen Schaakvereniging Dronten Schaakvereniging Fianchetto Schaakvereniging Het Briesend Paard Schaakvereniging Het Houten Paard Schaakvereniging Het Zwarte Paard Schiedam Schaakvereniging Holten Schaakvereniging Nunspeet Schaakvereniging Papendrecht-Alblasserdam Soester Schaakclub Vaassense Schaakvereniging - VSV
schermen DESCHOOR\\CFS_BUDOSPORTEN Fencing Club Almere HollandSchermen Schermclub Midden Nederland Schermschool Heerooms Schermvereniging A.E.W. Schermvereniging Hoorn Schermvereniging Valiant Schermvereniging Vivas Schermverening AEW * Sportstudio van Dijk Stadsdeel Oost (afd. Sport) Surtout Surtout SV Putten, afd schermen en moderne vijfkamp Kardolus schermschool Schermvereniging Trefpunt
schietsport De Prins der Nederlanden Plus Events S.V. Willem Tell Harderwijk Schiet Sport Vereniging Op De Korrel Schietsportvereniging de Burgerwacht Schietvereniging Diana Abbenbroek Schietvereniging Hellevoetsluis Algemene Schietsportvereniging P.W.A. Amersfoortse Schietsport Vereniging Prins Hendrik 1988 BAS Schietsport Dorhout Mees Kleiduivenschietvereniging De Brekeld Nationale jacht en sportschietcentrum Berkenhorst Scherpschuttersvereniging Tubantia Schietsportvereniging De Treffers Lelystad Schietsportvereniging de Vrijheid Schietsportvereniging Het Vizier Schietsportvereniging Rockanje Schietvereniging Schietvereniging De Burgerwacht Schietvereniging De Eendracht Schietvereniging De Rangers Schietvereniging De Treffer Schietvereniging De Valk Schietvereniging De Veste Schietvereniging de Zaagmolen Schietvereniging Wezep Schietvereniging Willem Tell SV Griffioen
schoonspringen SDW Diving
scouting (Jong Nederland) De Vliegende Pijl Haarlem (bevers) De Vliegende Pijl Haarlem (welpen) Henk Brunt Groep Hopman Masselmangroep Soest (KJS) Impeesa scouting Luchtscouts Lelystad Paulusgroep Scouting Scouting AZG Scouting Bernisse Scouting Bos en Duin Scouting Bosgeest Scouting Burdine Scouting Cay-Noya Scouting Cornelis Lelygroep Scouting de Vundelaar Scouting Graaf Ottogroep Doetinchem Scouting Graaf-Ottogroep Scouting Gustaaf Adolfgroep Scouting Hamaland Scouting Hanzeluiden Scouting Hellevoetsluis Scouting Henk Brunt Groep Scouting Hilfertheem Scouting Jan de Rooij Scouting John F Kennedy Scouting Menno Simonsz Scouting Mgr Bekkersgroep Scouting Nunspeet Scouting Purmerend Scouting Ragay-Redoz, Bevers Scouting Ragay-Redoz, Esta\'s (meisjes) Scouting Ragay-Redoz, Padvindsters Scouting Ragay-Redoz, Verkenners Scouting Roothaan Scouting Tasmania Scouting Tibrag Scouting WABO Heemstede Scoutinggroep Zuiderkruis Scoutinggroep de Argonauten SKS Alles Kids Waterscouting Caspar di Robles Ashanti scouting De Trijsberg Dr. Ariëns John McCormick Pochontas scouting Scouting Buysballot Scouting BvH Scouting De Flevo-Scouts Scouting Don Bosco (KJS) Scouting Driestromengroep Scouting Franciscus Lodewijk Groep Scouting G.J. Geysendorffersgroep Scouting Litjo Scouting Maarten van Rossum Scouting Osbornegroep Scouting Taizé-Groep Scouting Tono-groep Scouting Winterswijk Scoutinggroep Bas t Hart Scoutinggroep de Fakkeldraagsters (KJS) Scoutinggroep de Strandvogels Scoutinggroep Van Isendoorngroep Stichting Zeekadettenkorps Urk
shorttrack IHCL Schaatshal Leiden Shorttrack Hoorn
sjoelen Haarlem Effect Koppel-Swoe Sjoelvereniging Bloemenoord ASV '85 Sjoelvereniging De Veluwse Schijf Sjoelvereniging Ons Genoegen Sjoelvereniging Ons Vermaak Sjoelvereniging Oosterwolde Sjoelvereniging Wezep e.o.
skaten/inline-skaten AIJV De IJsster Sneek DVIJC Gooise Hardrijders Vereniging Have Fun Events Have fun Events Have Fun Events IJs- en Skeelerclub Lindenoord IJsvereniging Doetinchem '96 Sc Oldebroek e.o. Schaats- en Skeelervereniging De IJsster Schaatsvereniging Viking Skate-Oké Skateschool Skeeler Vrienden Drunen Skeelerclub Oldebroek e.o. Skeelerclub Oost Veluwe Stichting Outdoor Sport Promotion Maassluis Super COOL! This is Soul Academy GoWithJo ijsvereniging Nijelamer Papendrechtse IJsclub Schaats- en skeelervereniging Rijssen
skeleton
skiën Delphindoorski (Ermelo) Skicentrum Hoofddorp SnowWorld * SnowWorld Zoetermeer vereniging Skiclub Wolfskamer Nederlandse Ski vereniging Kring 't Gooi Ski Inn
sloeproeien Sloeproeien Almere Sloeproeivereniging De Mac Stichting Flevoland Roeit
snooker De Snookerij Snooker Club de Meent
snorkelen Dive Post Dive Post Dive-equipment * Duikvereniging Narwal Almere Onderwatersportclub Gorkum OSV AGA Divers Sportfondsenbad Amersfoort VRB Maassluis Zwembad Zwemvereniging AquAmigos
snowboarden Delphindoorski (Ermelo) Skicentrum Hoofddorp SnowWorld * SnowWorld Zoetermeer
speedway
Sport+ Sportscenter Bijsterbosch Sportservice Doetinchem
sportief afslanken Fysiotherapeutisch Centrum Heerde
sportklimmen Ayers Rookies Delphindoorski (Ermelo) Fun2sport Kei Boulderhal klimmuur amsterdam Klimmuur Haarlem Kunststof Leiden * Releasense Synerkri Wandklimmen via Schoolsportcommissie Ayers Rock K.N. Klim- en bergsportvereniging Universum
SportXtra
squash jongerenwerk Harlingen Sport Kerschoten Sportcentrum Hoorn Sportcentrum van Hurck sportparkmanager FBK Squash & Fitness Purmerend Squash Almere Squash Almere Squash en Golf Centrum Hoogezand Squash via Schoolsportcommissie Squashplus Topsquash Maassluis B.V. Basic-Fit De Brouweweg Racket Sport Waalwijk (Waalwijk)
stand up paddling Bewegen op Water Funsport van Vliet Zoetermeer Sail-Today Windy Waters WhaSUP
streetdance/ hip-hop Amy\'s Dans Studio Anouk Dance Experience Anouk Dance Experience Anouk Dance Experience Atletico Amsterdam Ballet- en Bewegingsstudio van den Ende Buurtsportcoach Flevowijk-Maten-Onderdijks Centrum voor de Kunsten CSV Kwiek Dance & Ballet Company Haarlem Dance Center Dynamic Dance For You (D4U) Dans & Balletstudio Jolein Dans- en Balletschool Jorien Boot Dans- en Balletschool Sherryl-Joy Cramer Dans- en theaterschool Balance'th Dansschool Bruinewoud Dansschool De Winter Sport Dansschool DEE MOVE Dansschool Ingeborg Dansschool M-beat Dansschool Moves Dansschool Norbert van Wijk Dansstudio KP Dansvereniging DSG Deltasportcentrum DESCHOOR\\CFS_DANS Dreams Studios FeelGoodClub Waalwijk Flevo Dance Studios Global Dance Centre(Dazzling) GrapeFine Sports Zuidland Gymnastiekvereniging Nieuw Brunhilde Gymnastiekvereniging van Nispen Gymvereniging OLVO-Wezep Idance & Love4yoga Jake's Dance Factory Kielzog Theater | Kunstencentrum Let's Move Fysiotherapie en Fitness Minh Zone Mobilito Moves Dance Warehouse Almere Muziek-en Dansschool Heiloo Penta Winterswijk SCM Dance SHJ Drunen Sjollema Sport & Pole Moves SKOL Kinderopvang SKV. It Toanhus Sport- & Gezondheidscentrum Zuidwest-Friesland Sport- en Dansschool SDM Sportcentrum Omnia Sportcenturm Akkermans en Kramer Sport Sportclub F en F The Inner Way / Dansstudio Boombox! Sportfondsen Voorschoten Stichting Dansstudio WB Studio Dance 4 All SV DFS Synerkri UDX DanceCentre Van Rheenen Wellness Center Maassluis Westvoorne Sportief Wijkvereniging De Spil Dans & Fitstudio 115 Dansgroep MDC Dansschool Zoetebier Fit By Rox danssportstudio Gymnastiekvereniging Sport voor Ieder (SVI) Bellingwolde s.v. BATO Shape Sportstudio
surfen Bewegen op Water Fit Challenge Kitesurfschool Kitemobile Surf and Bike outdoor Surfana Zandvoort Telstar Surfclub Van den Berg Surf
survivalrun/ outdoor sporten Accres Apeldoorn Balanzeexs Basic Training Christelijk College de Noordgouw Como Sport Fitness- en Preventiecentrum Epe Gemeente Voorst GrapeFine Sports Zuidland Highfive Sports Jong Nederland Drunen Laura's Personal Training N-Joy/Het Run Polaris Scouting de Vundelaar Sportbikkels Bootcamp Stg. Zwembad de Schaeck Stichting N-Joy / Openluchtzwembad het Run Synerkri The-ultimateworkout Windy Waters BV Polderland New Challenge Scouting BvH Sportfondsen Hellevoetsluis BV Stichting Survival Vlaardingen Windhondenrenvereniging Rijssen Zwaan Buitensport
synchroonzwemmen AZ&PC; synchroonzwemmen ZEW, training in Calluna te Ermelo Zwem- en Poloclub HZPC