SCHOOLSPORT071

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht activiteiten Schoolsport071

Om in te schrijven adviseren we een account aan te maken. Doe dat via Inloggen | Aanmelden als deelnemer. Je kan ook inschrijven zonder account. Je ziet dat wanneer je op inschrijven klikt. Toelichting PDF-bestand beschikbaar. Staat jouw sport er niet bij? Stel dan op je profielpagina bij 'Sportwensen' jouw voorkeuren in en ontvang een mail wanneer die sport wordt aangeboden.

Je bekijkt nu een selectie van het aanbod. Klik hier om het complete aanbod te bekijken.

Zoeken

Soort activiteit

Sport
Alles tonen (45)


Lesdag

Locatie
Alles tonen (51)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (47)

Aantal lessen
Alles tonen (8)


Zoeken
Sport Activiteit Startdatum Aanbieder Locatie Plek? Lessen Leeftijd
zwaardvechten Kobudo vrijdag 03 februari 2023 Budocentrum Junansei Kuyperbrink 11 (Basisschool Het Kompas), Voorschoten 5 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Streetdance LET OP!! Aangepast Sporten vrijdag 03 februari 2023 VTV Leiden Aangepast Sporten Admiraal Banckertweg 2b, 2315 SR, Leiden 25 4 8 tot 18 jaar Inschrijven
judo Peuter Tuimelbudo zaterdag 04 februari 2023 Budocentrum Junansei Multatulilaan 92 (Gymzaal Krimwijk), Voorschoten 4 6 2 tot 3 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (09.45-10.30 uur) zondag 05 februari 2023 Prima Events Arubapad 2, Leiden 10 5 3 tot 5 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (10.45-11.30 uur) zondag 05 februari 2023 Prima Events Arubapad 2, Leiden 14 5 3 tot 5 jaar Inschrijven
judo Tuimelbudo dinsdag 07 februari 2023 Budocentrum Junansei P.C. Hooftlaan 13 (Benedenzaal), Leiden 6 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Jiu Jitsu dinsdag 07 februari 2023 Budocentrum Junansei P.C. Hooftlaan 13 (Benedenzaal), Leiden 9 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water (6-9 jaar) dinsdag 07 februari 2023 Rots en Water Schoolsport071 Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 0 10 6 tot 9 jaar Inschrijven wachtlijst
rots en water Rots en Water (10-14 jaar) dinsdag 07 februari 2023 Rots en Water Schoolsport071 Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 6 10 10 tot 14 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Schaatsen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 08 februari 2023 IJVL Aangepast Sporten Vondellaan 41, 2332 AA, Leiden 25 3 6 tot 16 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 09 februari 2023 HV Saturnus Boshuizerlaan 2, Leiden 14 5 7 tot 10 jaar Inschrijven
dammen Dammen donderdag 09 februari 2023 Leids Damgenootschap Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden 19 8 7 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Schaatsen 16+ LET OP!! Aangepast Sporten zaterdag 11 februari 2023 IJVL Aangepast Sporten Vondellaan 41, 2332 AA, Leiden 25 3 16 tot 18 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 15 februari 2023 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 15 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 15 februari 2023 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 18 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Tennis LET OP!! Aangepast Sporten maandag 06 maart 2023 TPC Unicum Aangepast Tennis Haarlemmerweg 99, 2334GD, Leiden 9 6 6 tot 16 jaar Inschrijven
sportklimmen Wandklimmen maandag 06 maart 2023 Wandklimmen Schoolsport071 Apollolaan 262a, Leiden 15 5 12 tot 17 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek dinsdag 07 maart 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 0 8 11 tot 13 jaar Inschrijven wachtlijst
yoga Tieneryoga (dinsdag) dinsdag 07 maart 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek dinsdag 07 maart 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 14 tot 15 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek dinsdag 07 maart 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 16 tot 18 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (5 en 6 jaar) woensdag 08 maart 2023 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 11 10 5 tot 6 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (7-9 jaar) woensdag 08 maart 2023 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 0 10 7 tot 9 jaar Inschrijven wachtlijst
dance Moderne Dans woensdag 08 maart 2023 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 25 10 10 tot 13 jaar Inschrijven
golf Golf woensdag 08 maart 2023 Golfbaan 't Wedde Richard WagnerLaan 85, Voorschoten 2 5 8 tot 13 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Wielrennen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 08 maart 2023 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football woensdag 08 maart 2023 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 10 maart 2023 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 8 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 10 maart 2023 Docent Sid Bruinsma P.C. Hooftlaan 13, Leiden 8 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 10 maart 2023 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 11 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 10 maart 2023 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 10 maart 2023 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 10 maart 2023 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal 12+ zaterdag 11 maart 2023 Leython DC Bloemerd 1A, Leiderdorp 6 6 12 tot 18 jaar Inschrijven
schoonspringen Gymnastic Diving zaterdag 11 maart 2023 Gymsport Leiden Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 12 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
mixed martial arts Hattori Ninja Kindertraining zondag 12 maart 2023 The Iga Warrior Lange Voort 261E, Oegstgeest 15 4 7 tot 14 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 12 maart 2023 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 10 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start mrt.) maandag 13 maart 2023 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
atletiek Atletiek maandag 13 maart 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 0 8 6 tot 11 jaar Inschrijven wachtlijst
yoga Kinderyoga (wo. 4-5 jaar) woensdag 15 maart 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 6-10 jaar) woensdag 15 maart 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 7 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 15 maart 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 15 maart 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 0 8 6 tot 11 jaar Inschrijven wachtlijst
honk- en softball Beeball woensdag 22 maart 2023 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Biënto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 16 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
honk- en softball Honk- en softbal woensdag 22 maart 2023 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Bië;nto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 23 8 9 tot 16 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 26 maart 2023 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 8 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Wielrennen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 29 maart 2023 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
wielrennen Wielrennen donderdag 30 maart 2023 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 12 6 12 tot 14 jaar Inschrijven
judo Tuimelbudo dinsdag 04 april 2023 Budocentrum Junansei P.C. Hooftlaan 13 (Benedenzaal), Leiden 6 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Jiu Jitsu dinsdag 04 april 2023 Budocentrum Junansei P.C. Hooftlaan 13 (Benedenzaal), Leiden 10 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
tennis Tennis (wo. 14.00 - 15.00 uur) woensdag 05 april 2023 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 5 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
wielrennen Wielrennen woensdag 05 april 2023 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 4 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
cricket Cricket donderdag 06 april 2023 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 11 10 7 tot 11 jaar Inschrijven
tennis Tennis donderdag 06 april 2023 T.P.V. Zuid-West Schubertlaan 133, Leiden 4 5 10 tot 16 jaar Inschrijven
padel Padel (met en zonder racketervaring) donderdag 06 april 2023 T.P.V. Zuid-West Schubertlaan 133, Leiden 6 5 10 tot 16 jaar Inschrijven
cricket Cricket donderdag 06 april 2023 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 12 10 12 tot 16 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal dinsdag 11 april 2023 KZ Danaïden Montgomerystraat 50, Leiden 21 8 4 tot 12 jaar Inschrijven
hockey Hockey woensdag 12 april 2023 Hockeyclub LOHC Hofbrouckerlaan 51a, Oegstgeest 2 6 6 tot 7 jaar Inschrijven
hockey Hockey woensdag 12 april 2023 Hockeyclub LOHC Hofbrouckerlaan 51a, Oegstgeest 6 6 8 tot 9 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 8 t/m 12 jaar) woensdag 12 april 2023 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 19 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 5 t/m 7 jaar) woensdag 12 april 2023 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 14 6 5 tot 7 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Streetdance LET OP!! Aangepast Sporten vrijdag 14 april 2023 VTV Leiden Aangepast Sporten Admiraal Banckertweg 2b, 2315 SR, Leiden 25 4 8 tot 18 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 15 april 2023 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 15 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 15 april 2023 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 14 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 15 april 2023 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 16 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden maandag 08 mei 2023 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 5 3 8 tot 14 jaar Inschrijven
roeien Roeien maandag 08 mei 2023 K.S.R.V. Njord Morsweg 182-184, Leiden 16 6 13 tot 18 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start mei) maandag 08 mei 2023 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 08 mei 2023 Boulderhal Kunststof Boulderhal Kunststof, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 13 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
triathlon Jeugdtriathlon maandag 08 mei 2023 ZVL 1886 (Recreatiebad) Paramaribostraat 66, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 08 mei 2023 Boulderhal Kunststof Boulderhal Kunststof, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 14 5 10 tot 14 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden dinsdag 09 mei 2023 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 4 3 8 tot 14 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (14.00 uur) woensdag 10 mei 2023 Wildflower Climbing Rooseveltsraat 49A, Leiden 0 5 6 tot 10 jaar Inschrijven wachtlijst
surfen Bodyboarden woensdag 10 mei 2023 Surfschool Katwijk Boulevard Zeezijde 2, Katwijk aan Zee 0 3 7 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
boulderen Boulderen (15.00 uur) woensdag 10 mei 2023 Wildflower Climbing Rooseveltsraat 49A, Leiden 4 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
surfen Golfsurfen woensdag 10 mei 2023 Surfschool Katwijk Boulevard Zeezijde 2, Katwijk aan Zee 11 3 12 tot 16 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Wielrennen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 10 mei 2023 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 12 mei 2023 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 12 mei 2023 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (10.00-11.00 uur) zaterdag 13 mei 2023 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 5 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
schoonspringen Gymnastic Diving zaterdag 13 mei 2023 Gymsport Leiden Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 12 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (11.30-12.30 uur) zaterdag 13 mei 2023 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 2 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (13.00-14.00 uur) zaterdag 13 mei 2023 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 6 3 12 tot 15 jaar Inschrijven
scouting Zeeverkenners zondag 14 mei 2023 Paulusgroep Visser 't Hooft Lyceum, Eijmerspoelstraat, Leiden 15 5 11 tot 18 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zondag 14 mei 2023 Paulusgroep Leidse Hout School, Adriaan Pauwstraat 1, Leiden 0 5 7 tot 11 jaar Inschrijven wachtlijst
kanovaren Kanopolo dinsdag 23 mei 2023 LKV Rijnland Boomgaardlaan 22, Leiderdorp 15 6 10 tot 18 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen (onderdeel Zeeverkenners) zaterdag 27 mei 2023 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 13 4 7 tot 13 jaar Inschrijven
windsurfen Windsurfen zondag 28 mei 2023 Funsport van Vliet Noord AA/Zoetermeerse Plas, Het Lange Land 5, Zoetermeer 10 1 9 tot 17 jaar Inschrijven
tennis Tennis (wo. 14.00 - 15.00 uur) woensdag 31 mei 2023 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 8 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Inline Skaten (6 t/m 8 jaar ; 15.30 uur) woensdag 31 mei 2023 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 13 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Inline Skaten (9 t/m 12 jaar ; 17.00 uur) woensdag 31 mei 2023 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 13 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 01 juni 2023 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 9 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal zaterdag 03 juni 2023 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 20 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
stand up paddling Suppen zaterdag 03 juni 2023 Marike.Life Oude Rhijnhofweg 7, Oegstgeest 10 3 12 tot 18 jaar Inschrijven
waterscouting Zeilen (Waterscouting) zaterdag 03 juni 2023 Lodewijksgroep Waterscouting Admiraal Banckertweg 19 A, Leiden 5 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal maandag 05 juni 2023 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 20 5 12 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Wielrennen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 07 juni 2023 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
windsurfen Windsurfen zondag 11 juni 2023 Funsport van Vliet Noord AA/Zoetermeerse Plas, Het Lange Land 5, Zoetermeer 15 1 9 tot 17 jaar Inschrijven