van de gemeente

Overzicht sportaanbieders

Overzicht sport en bewegen in de buurt

Klik op de naam van de aanbieder voor meer informatie. Staat er geen aanbieder achter de door jou gewenste tak van sport? Dan wordt die sport waarschijnlijk niet in de buurt aangeboden. Je kan dan altijd nog even een zoekmachine raadplegen. Tip: voeg de sport die je wilt doen toe als 'sportwens' op je profielpagina. Je krijgt dan automatisch een e-mail of push bericht op de Sportpas App wanneer de sport als kennismakingsactiviteit wordt aangeboden.

 = Sportaanbieder heeft een Sportpas account
 = Sportaanbieder heeft geen Sportpas account en zal (nog) geen kennismakingsaanbod plaatsen op deze site

Sport Aanbieder(s)
schaatsen IJsvereniging Zoetermeer (YVZ) AIJV AIJV Amersfoortse IJsvereniging Combinatiefunctionaris Lange Lijnen De IJsster Sneek District Hoekse Waard KNSB District Sassenheim KNSB (schaatsen) DVIJC Gooise Hardrijders Vereniging HCA / hardrijders club Amsterdam IJs en Inline-SkateClub IJs- en schaatstrainingsclub DSO IJs- en Skeelerclub Lindenoord Ijsbaan De Westfries IJsclub Haarlem / Winterkoninkje IJsclub Nova Zembla Spaarndam IJsclub Voorschoten IJshal De Vliet IJsvereniging Doetinchem '96 IJVL IJVL Aangepast Sporten jongerenwerk Harlingen Kunstrijvereniging De Drechtsteden Schaats- en Skeelervereniging De IJsster Schaats- en skeelervereniging Eemland Schaatschool zoetermeer Schaatshal Leiden Schaatstrainingsclub STD Schaatsvereniging Viking sportparkmanager FBK SSV Eemland STC De Preamkeskouwers Super COOL! De Scheuvelloper DNIJ DNIJ Flevonice Gorinchemse ijsvereniging IJsbaan Baarn Ijsbaanvereniging Lemelerveld Ijsbaanvereniging Urk Vooruit IJsclub Balk IJsclub Biddinghuizen IJsclub De Broederschap IJsclub de Flesse IJsclub de Noordpool Ijsclub de Poel Ijsclub De Polder IJsclub De Polder Ijsclub de Vlecke Ijsclub Doarpswille IJsclub Donia IJsclub Dronten IJsclub Excelsior IJsclub Lelystad Ijsclub Nieuwleusen IJsclub Nooit Gedacht Ijsclub Stokvisdennen IJsclub Swifterbant Ijsclub Terkaple e.o. IJsclub TOG Ijsclub Varsseveld Ijsclub Winterwille Ijscomité De Cannenburgh Ijsvereniging Anreep-Schieven Ijsvereniging Kloosterveen Ijsvereniging Lemmer IJsvereniging Lemmer ijsvereniging Nijelamer IJsvereniging Nooitgedagt Ijsvereniging Peelo Ijsvereniging Witten en omstreken Papendrechtse IJsclub SC Klarenbeek Schaats Trainingsgroep Lelystad Schaats- en skeelervereniging Rijssen Schaatsteam Creative Monkey Schaatstrainingsgroep Dronten (STG) Schaatstraningsgroep De Preamkeskouwers (Balk) Schaatsvereniging Eemland Silverdome
schaken Caissa-Eenhoorn Chesscool Combinatiefunctionaris Lange Lijnen De Huiskamer Wezep De Schaakmaat Denksport- en spellokaal Ludo DESCHOORCFS_BALSPORTEN Hilversums Schaakgenootschap Jeugdschaakvereniging Op Eigen Wieken Lelystadse Schaak Vereniging Schaakclub ’t Wasbord Schaakclub De Combinatie Schaakclub Giessen en Linge Schaakclub LSG Leiden Schaakclub Sneek Schaakschool Indische buurt Schaakvereniging Botwinnik Schaakvereniging Doetinchem Schaakvereniging Het Spaarne Schaakvereniging Hoeksche Waard Schaakvereniging Hoogland Schaakvereniging Maassluis Schaakvereniging Promotie Schaakvereniging Spijkenisse Schaakvereniging Spijkenisse Schaakvereniging Voorschoten Schaakvereniging Waalwijk Schaakvereniging Waalwijk SchaakVerenigingAlmere Stg Denksport Leiden & Stg SDPN Stichting Schaakschool Almere SV Spijkenisse Synerkri Vrijschaken Harderwijk Winterswijks Schaakgenootschap Baarnse Schaakvereniging DS'72 HSP de Kern Jeugdschaakclub de Pionnetjes sc WES Schaak Genootschap Amersfoort Schaakclub Assen Schaakclub Rijs e.o Schaakclub Rijssen Schaakstad Apeldoorn Schaakvereniging De Pionier Schaakvereniging De Zandloper (Waalwijk) Schaakvereniging De Zeven Pionnen Schaakvereniging Dronten Schaakvereniging Fianchetto Schaakvereniging Het Briesend Paard Schaakvereniging Het Houten Paard Schaakvereniging Het Zwarte Paard Schiedam Schaakvereniging Holten Schaakvereniging Nunspeet Schaakvereniging Papendrecht-Alblasserdam Soester Schaakclub Vaassense Schaakvereniging - VSV
schermen DESCHOOR\\CFS_BUDOSPORTEN Fencing Club Almere HollandSchermen Schermclub Midden Nederland Schermvereniging A.E.W. Schermvereniging A.E.W. 18+ Schermvereniging En Cavant Schermvereniging Hoorn Schermvereniging Valiant Schermvereniging Vívás Schermvereniging Vivas Schermvereniging Zaal Treffers Sportstudio van Dijk Stadsdeel Oost (afd. Sport) Surtout Surtout Zaal Kardolus schermvereniging Kardolus schermschool Schermen Oudkerk TOTH Schermvereniging Desperado Schermvereniging Surtout Schermvereniging Trefpunt
schietsport De Prins der Nederlanden Plus Events S.V. Willem Tell Harderwijk Schiet Sport Vereniging Op De Korrel Schietsportvereniging de Burgerwacht Schietvereniging Diana Abbenbroek Schietvereniging Hellevoetsluis Amersfoortse Schietsport Vereniging Prins Hendrik 1988 BAS Schietsport Copperhead Airsoft B.V. Dorhout Mees Het Asser Wapen Kleiduivenschietvereniging De Brekeld Nationale jacht en sportschietcentrum Berkenhorst Scherpschuttersvereniging Tubantia Schietsport vereniging Nieuwleusen Schietsportvereniging De Treffers Lelystad Schietsportvereniging de Vrijheid Schietsportvereniging Het Vizier Schietsportvereniging Rockanje Schietvereniging Schietvereniging Baarn & Omstreken Schietvereniging De Eendracht Schietvereniging De Rangers Schietvereniging De Treffer Schietvereniging De Valk Schietvereniging De Veste Schietvereniging de Zaagmolen Schietvereniging Wezep Schietvereniging Willem Tell SV Griffioen SV Vechtdal Vulcanus
schoonspringen Gymsport Leiden
scouting De Vliegende Pijl Haarlem (bevers) De Vliegende Pijl Haarlem (welpen) Franciscusgroep Impeesa scouting Lodewijksgroep Waterscouting Luchtscouts Lelystad Paulusgroep Scouting AZG Scouting Bernisse Scouting Bos en Duin Scouting Bosgeest Scouting Burdine Scouting Cay-Noya Scouting Cornelis Lelygroep Scouting De Trijsberg Scouting de Vundelaar Scouting Ernst van Kempengroep Scouting Gaanderen Scouting Graaf Ottogroep Doetinchem Scouting Gustaaf Adolfgroep Scouting Hamaland Scouting Hanzeluiden Scouting Hellevoetsluis Scouting Henk Brunt Groep Scouting Hildebrand Scouting Hilfertheem Scouting Jan de Rooij Scouting John F Kennedy Scouting Karel Doormangroep Scouting Martin Gasman groep Scouting Menno Simonsz Scouting Merhula Scouting Mgr Bekkersgroep Scouting Nunspeet Scouting Pocahontas Scouting Purmerend Scouting Ragay-Redoz, Bevers Scouting Ragay-Redoz, Esta\'s (meisjes) Scouting Ragay-Redoz, Padvindsters Scouting Ragay-Redoz, Verkenners Scouting Roothaan Scouting St. Jozef Scouting St. Jozef Aangepast Sporten Scouting Strijen, de Nassaugroep Scouting Suanablake Scouting Tasmania Scouting Tibrag Scouting WABO Heemstede Scouting Winterswijk Scoutinggroep Zuiderkruis Scoutinggroep De Argonauten Scoutinggroep Kimball O' Hara SKS Alles Kids Waterscouting Caspar di Robles Zeekadetkorps Lemmer Ashanti scouting de Zwervers Dr. Ariëns John McCormick Scouting Buysballot Scouting BvH Scouting de Borgergroep Scouting De Flevo-Scouts Scouting Don Bosco (KJS) Scouting Driestromengroep Scouting Franciscus Lodewijk Groep Scouting G.J. Geysendorffersgroep Scouting Litjo Scouting Maarten van Rossum Scouting Osbornegroep Scouting Taizé-Groep Scouting Tono-groep Scoutinggroep Bas t Hart Scoutinggroep de Fakkeldraagsters (KJS) Scoutinggroep de Strandvogels Scoutinggroep Van Isendoorngroep Stichting Zeekadettenkorps Urk Zeekadettenkorps Schiedam
shorttrack IHCL IJshal De Vliet Shorttrack Hoorn
showdown (aangepast sporten) Showdown Bon-Bini Showdownvereniging D.O.G.S. Cannonballs Assen (air hockey visueel beperkten)
sjoelen Haarlem Effect Koppel-Swoe Sjoelvereniging Bloemenoord Stichting Spel- en Sportinstuif Gehandicapten de Liemers ASV '85 Sjoelvereniging De Veluwse Schijf Sjoelvereniging Ons Genoegen Sjoelvereniging Ons Vermaak Sjoelvereniging Oosterwolde Sjoelvereniging Wezep e.o. Stichting De Brug Veendam
skateboarden Wood be Hero Skateshop Wood be Hero Skateshop
skeleton
skiën Delphindoorski (Ermelo) Skicentrum Hoofddorp SnowWorld Zoetermeer SnowWorld Zoetermeer 18+ SportClub Zoetermeer e.o. vereniging Skiclub Wolfskamer Nederlandse Ski vereniging Kring 't Gooi Ski Inn
slagbal
sloeproeien Sloeproeivereniging De Mac Stichting Flevoland Roeit
snooker De Snookerij Snooker Club de Meent
snorkelen Dive Post Duikvereniging Narwal Almere Fit Factory Borgerswold Onderwatersportclub Gorkum OSV AGA Divers Sportcentrum de Trits Sportfondsenbad Amersfoort VRB Maassluis Zwembad Zwemvereniging AquAmigos
snowboarden Delphindoorski (Ermelo) Skicentrum Hoofddorp SnowWorld Zoetermeer SnowWorld Zoetermeer 18+
speedway
spinning of indoor cycling Gymplaza St Nyk Results Gym Sport- en Dansstudio Binnenmaas Sportcentrum de Trits Sportschool Budofit FysioHolland Elspeet
sportief afslanken Femmefit Vaassen Fit Progression Fysiotherapeutisch Centrum Heerde Gymplaza St Nyk Kwan Training Slim Factory Beweeg- en afslankstudio Sportcentrum Oxygym Sportschool Hierden
sportklimmen Ayers Rock Ayers Rookies Boulderhal Kunststof Delphindoorski (Ermelo) Fun2sport Kei Boulderhal klimmuur amsterdam Klimmuur Haarlem Releasense Synerkri Wandklimmen Schoolsport071 K.N. Klim- en bergsportvereniging Universum
sportxtra
squash jongerenwerk Harlingen Sport & Health Focus Sport Kerschoten Sportcentrum Hoorn Sportcentrum van Hurck sportparkmanager FBK Squash & Fitness Purmerend Squash Almere Squash Almere Squash en Golf Centrum Hoogezand Squash Schoolsport071 Topsquash Maassluis B.V. Basic-Fit De Brouweweg Dekker Squash Zoetermeer Pand 17 Racket Sport Waalwijk (Waalwijk) Squamata Squash Assen
stand up paddling Bewegen op Water Funsport van Vliet Zoetermeer Leiden Supping Marike.Life Sail-Today Windy Waters Supschool Apeldoorn WhaSUP
steppen of autopedsteppen Stepclub Amersfoort Stepvereniging West Overijssel Stepteam Brabantsbont (Sprang-Capelle)
streetdance of hip-hop Amy\'s Dans Studio Anouk Dance Experience Anouk Dance Experience Anouk Dance Experience ASC Gym & Dance Atletico Amsterdam Ballet- en Bewegingsstudio van den Ende CSV Kwiek Dance & Ballet Company Haarlem Dance Center Dynamic Dance For You (D4U) Dance Kidzz DancingWise Dans & Balletstudio Jolein Dans- en Balletschool Jorien Boot Dans- en Balletschool Sherryl-Joy Cramer Dans- en theaterschool Balance'th Dansschool De Winter Sport Dansschool DEE MOVE Dansschool M-beat Dansschool Moves Dansschool Norbert van Wijk Dansstudio KP Dansstudio Motion Dansvereniging DSG Dazzling Deltasportcentrum DESCHOOR\\CFS_DANS Dreams Studios ER Studio FeelGoodClub Waalwijk Flevo Dance Studios GrapeFine Sports Zuidland Gym Inn Gymnastiekvereniging van Nispen Gymvereniging OLVO-Wezep Idance & Love4yoga Jake's Dance Factory Kielzog Theater | Kunstencentrum Let's Move Fysiotherapie en Fitness Minh Zone Mobilito Moves Dance Warehouse Almere Muziek-en Dansschool Heiloo Penta Winterswijk SCM Dance SHJ Drunen Sjollema Sport & Pole Moves SKOL Kinderopvang SKV. It Toanhus Sport Center Maassluis Sport- & Gezondheidscentrum Zuidwest-Friesland Sport- en Dansschool SDM Sport- en Dansstudio Binnenmaas Sportcenter Ramdas Aangepast Sporten Sportcentrum Omnia Sportcentrum Oxygym Sportcenturm Akkermans en Kramer Sport Sportclub F en F The Inner Way / Dansstudio Boombox! Sportfabriek Britannia Sportschool Hierden Stichting Dansstudio WB Studio Dance 4 All studio ses SV DFS Synerkri UDX DanceCentre Van Rheenen Westvoorne Sportief Wijkvereniging De Spil Dans & Fitstudio 115 DD Dance Studio DFS Burgum Fit By Rox danssportstudio GV Nieuwleusen Gymnastiekvereniging Sport voor Ieder (SVI) Bellingwolde Postema s.v. BATO Shape Sportstudio
surfen Bewegen op Water Fit Challenge 18+ Kitesurfschool Kitemobile Surf and Bike outdoor Surfana Zandvoort Surfschool Katwijk Telstar Surfclub Van den Berg Surf
survivalrun of outdoor sporten Accres Apeldoorn Atletiekvereniging Cialfo Balanzeexs Basic Training Como Sport Gemeente Voorst GrapeFine Sports Zuidland Gymplaza St Nyk Highfive Sports Jong Nederland Drunen Laura's Personal Training N-Joy/Het Run Noordgouw Heerde Oranjecommissie Vaassen Polaris Scouting de Vundelaar Sportbikkels Bootcamp Sportcentrum de Trits Stg. Zwembad de Schaeck Stichting N-Joy / Openluchtzwembad het Run Survival CLub Veendam Survivalrun Vereniging Harderwijk Synerkri The-ultimateworkout BV Polderland Natuurlijk Sportief Assen New Challenge Pinokkio Scouting BvH Sportfondsen Hellevoetsluis BV St. Let'Sport | Echt-Outdoor Stark Assen Stichting Survival Vlaardingen Stichting Survival, Kootstertille Survival Eastersee Survivalrun Assen (Stark) Windhondenrenvereniging Rijssen Zwaan Buitensport
synchroonzwemmen AZ&PC; synchroonzwemmen ZEW, training in Calluna te Ermelo Zwem- en Poloclub De Houtrib Zwem- en Poloclub HZPC