Spurd JeugdSportPas Purmerend

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht activiteiten Spurd JeugdSportPas

Bekijk het aanbod van Spurd. Klik op de knop Inschrijven om aan te melden én voor meer informatie. Je moet ingelogd zijn om je aan te melden voor een sportactiviteit. Kijk goed voor welke groepen / leeftijden de activiteit bedoeld is. Raadpleeg eventueel de handleiding PDF-bestand.

Je bekijkt nu een selectie van het aanbod. Klik hier om het complete aanbod te bekijken.

Zoeken

Soort activiteit

Lesdag

Locatie
Alles tonen (35)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (30)

Aantal lessen


Zoeken
sport activiteit dag aanbieder wijk # plaatsen # lessen groep
sport Aikido / code 2001 vrijdag 20 januari 2023 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Aikido / code 2002 vrijdag 20 januari 2023 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 3001 vrijdag 17 maart 2023 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Aikido / code 3002 vrijdag 17 maart 2023 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 4001 vrijdag 02 juni 2023 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Aikido / code 4002 vrijdag 02 juni 2023 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport AquaBootcamp / code 2003 vrijdag 20 januari 2023 Spurd Purmer-Noord, Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 14 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport AquaBootcamp / code 3003 vrijdag 17 maart 2023 Spurd Purmer-Noord, Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport AquaBootcamp / code 4003 vrijdag 19 mei 2023 Spurd Purmer-Noord, Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquasport / code 2004 dinsdag 17 januari 2023 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 17 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquasport / code 2005 donderdag 19 januari 2023 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 4 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquasport / code 3004 dinsdag 14 maart 2023 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquasport / code 3005 donderdag 16 maart 2023 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 3 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquasport / code 4004 dinsdag 16 mei 2023 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquasport / code 4005 donderdag 25 mei 2023 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 4 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 2006 woensdag 25 januari 2023 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 2007 vrijdag 27 januari 2023 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 9 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 3006 woensdag 15 maart 2023 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 3007 vrijdag 17 maart 2023 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 4006 woensdag 17 mei 2023 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 4007 vrijdag 19 mei 2023 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Badminton / code 2008 maandag 16 januari 2023 Badmintonvereniging Bavio Overwhere, De Vaart, Koggenland 88,, 1447 CN PURMEREND 12 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Badminton / code 2009 woensdag 18 januari 2023 Badmintonvereniging Bavio Overwhere, De Beuk, Van IJsendijkstraat 365, 1442 LB PURMEREND 11 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2010 woensdag 18 januari 2023 LMovesZ Centrum, Dansschool NVHer, kanaalstraat 10, 1441 KE Purmerend 2 4 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport ballet / code 3008 woensdag 15 maart 2023 LMovesZ Centrum, Dansschool NVHer, kanaalstraat 10, 1441 KE Purmerend 4 4 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport ballet / code 4008 woensdag 17 mei 2023 LMovesZ Centrum, Dansschool NVHer, kanaalstraat 10, 1441 KE Purmerend 5 4 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 2011 dinsdag 17 januari 2023 Basketbal Vereniging Early Bird Weidevenne, Gymnastieklokaal De Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN PURMEREND 14 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 2012 vrijdag 20 januari 2023 Basketbal Vereniging Early Bird Overwhere, JEL, Hoornselaan 10, 1442 AX PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 3009 maandag 13 maart 2023 Basketbal Vereniging Early Bird Weidevenne, Gymnastieklokaal De Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN PURMEREND 15 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 3010 vrijdag 17 maart 2023 Basketbal Vereniging Early Bird Overwhere, JEL, Hoornselaan 10, 1442 AX PURMEREND 19 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 4009 dinsdag 16 mei 2023 Basketbal Vereniging Early Bird Weidevenne, Gymnastieklokaal De Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN PURMEREND 15 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 4010 vrijdag 02 juni 2023 Basketbal Vereniging Early Bird Overwhere, JEL, Hoornselaan 10, 1442 AX PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Boksen voor kids / code 2013 zaterdag 21 januari 2023 My Life Weidevenne, MyLife, Zambezilaan 181, 1448 ME Purmerend 9 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Boksen voor kids / code 3011 zaterdag 18 maart 2023 My Life Weidevenne, MyLife, Zambezilaan 181, 1448 ME Purmerend 9 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Boksen voor kids / code 4011 zaterdag 20 mei 2023 My Life Weidevenne, MyLife, Zambezilaan 181, 1448 ME Purmerend 8 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Breakdance voor jongens / code 2014 donderdag 19 januari 2023 Breakdance School Purmerend Overwhere, Wijkcentrum de Inval, Karakietpark 16,, 1444 HV PURMEREND 12 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Breakdance voor jongens / code 3012 donderdag 16 maart 2023 Breakdance School Purmerend Overwhere, Wijkcentrum de Inval, Karakietpark 16,, 1444 HV PURMEREND 14 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Breakdance voor jongens / code 4012 donderdag 18 mei 2023 Breakdance School Purmerend Overwhere, Wijkcentrum de Inval, Karakietpark 16,, 1444 HV PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Dans kleuters / code 2015 zaterdag 21 januari 2023 LMovesZ Wheermolen, Gymzaal Sweelinckstraat, Sweelinckstraat 4, 1443 MA Purmerend 3 4 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Dans kleuters / code 3013 zaterdag 18 maart 2023 LMovesZ Wheermolen, Gymzaal Sweelinckstraat, Sweelinckstraat 4, 1443 MA Purmerend 4 4 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Dans kleuters / code 4013 zaterdag 20 mei 2023 LMovesZ Wheermolen, Gymzaal Sweelinckstraat, Sweelinckstraat 4, 1443 MA Purmerend 4 4 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Golf / code 3014 zondag 16 april 2023 Burggolf Purmer-Noord, Burggolf, Westerweg 60,, 1445 AD PURMEREND 9 3 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Golf / code 4014 zondag 18 juni 2023 Burggolf Purmer-Noord, Burggolf, Westerweg 60,, 1445 AD PURMEREND 12 3 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Hockey / code 3015 vrijdag 17 maart 2023 Hockey MHCP Overwhere, Sportpark De Munnik, Flevostraat 251, 1442 PX PURMEREND 20 4 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Judo / code 2016 maandag 16 januari 2023 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 15 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 3016 maandag 13 maart 2023 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 14 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 2017 maandag 16 januari 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 1 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 2018 maandag 16 januari 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 2019 vrijdag 20 januari 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 1 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 2020 vrijdag 20 januari 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 3017 maandag 13 maart 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 3018 maandag 13 maart 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 3019 vrijdag 17 maart 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 3020 vrijdag 17 maart 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 4015 maandag 15 mei 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 4016 maandag 15 mei 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 4017 vrijdag 19 mei 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 4018 vrijdag 19 mei 2023 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 2021 maandag 23 januari 2023 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Purmer Noord, Gymlokaal Zuivelpad 1, 1445 KJ, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 3021 maandag 13 maart 2023 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Purmer Noord, Gymlokaal Zuivelpad 1, 1445 KJ, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 4019 maandag 15 mei 2023 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Purmer Noord, Gymlokaal Zuivelpad 1, 1445 KJ, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen / code 2022a donderdag 19 januari 2023 Wellness Profi Center Overwhere, Wellness Profi Center, Flevostraat 255, 1442 PX, Purmerend 15 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen / code 3022a donderdag 16 maart 2023 Wellness Profi Center Overwhere, Wellness Profi Center, Flevostraat 255, 1442 PX, Purmerend 15 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 2022 dinsdag 17 januari 2023 Korfbalvereniging Purmer Purmer-Noord, Gymzaal , 144 PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 3022 dinsdag 14 maart 2023 Korfbalvereniging Purmer Purmer-Noord, Gymzaal , 144 PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 4020 dinsdag 16 mei 2023 Korfbalvereniging Purmer Purmer-Noord, Sportcomplex Heemstee, Heemstee 65,, 1446 HC PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kung Fu / code 2023 maandag 16 januari 2023 Danla Dan`s Centrum Wheermolen, Gymzaal sportlaan, sportlaan 145, 1442 EA PURMEREND 5 3 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Kung Fu / code 2024 maandag 16 januari 2023 Danla Dan`s Centrum Wheermolen, Gymzaal sportlaan, sportlaan 145, 1442 EA PURMEREND 5 3 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Kunstschaatsen / code 2025 dinsdag 17 januari 2023 Kunstschaatsvereniging Hoorn Hoorn, Westfriese Parkweg 5, 1625 MA Hoorn 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kunstschaatsen / code 2026 zaterdag 21 januari 2023 Kunstschaatsvereniging Hoorn Hoorn, Westfriese Parkweg 5, 1625 MA Hoorn 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Mountainbiken/veldrijden / code 2027 zaterdag 21 januari 2023 Wielrenclub ARC Ulysses Amsterdam-Noord, Clubhuis ARC Ulysses, Sportpark De Weeren, Beemsterstraat 654, 1445 AC PURMEREND 10 4 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 2028 zaterdag 21 januari 2023 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 3023 zaterdag 18 maart 2023 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 4021 zaterdag 20 mei 2023 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Roeien / code 2029 zaterdag 21 januari 2023 Purmerender Roeivereniging De Where Wheermolen, Verenigingsgebouw, Wheredijk 90, 1443 TD PURMEREND 16 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Roeien / code 3024 zaterdag 18 maart 2023 Purmerender Roeivereniging De Where Wheermolen, Verenigingsgebouw, Wheredijk 90, 1443 TD PURMEREND 15 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2030 dinsdag 17 januari 2023 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2031 dinsdag 17 januari 2023 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 6, 7 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2032 dinsdag 17 januari 2023 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3025 dinsdag 14 maart 2023 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3026 dinsdag 14 maart 2023 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 6, 7 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3027 dinsdag 14 maart 2023 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4022 dinsdag 16 mei 2023 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4023 dinsdag 16 mei 2023 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 6, 7 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4024 dinsdag 16 mei 2023 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4025 dinsdag 16 mei 2023 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Schaatsen / code 2033 zaterdag 07 januari 2023 IJs en Inline-SkateClub Hoorn, IJsbaan de Westfries, Westfriese Parkweg 5,, 1624 MA Hoorn 20 3 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 2034 woensdag 18 januari 2023 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM, Purmerend 8 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 3028 vrijdag 17 maart 2023 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM, Purmerend 8 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 4026 vrijdag 02 juni 2023 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1442 XZ, Purmerend 8 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Scouting / code 2035 woensdag 18 januari 2023 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 1 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Scouting / code 2036 donderdag 19 januari 2023 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 5 5 Groep(en): 2, 3 Info/aanmelden
sport Scouting / code 2037 zaterdag 21 januari 2023 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Scouting / code 3029 woensdag 22 maart 2023 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Scouting / code 3030 donderdag 23 maart 2023 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3 Info/aanmelden
sport Scouting / code 3031 zaterdag 25 maart 2023 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 3 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Scouting / code 4027 woensdag 31 mei 2023 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Scouting / code 4028 donderdag 01 juni 2023 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 6 5 Groep(en): 2, 3 Info/aanmelden
sport Scouting / code 4029 zaterdag 03 juni 2023 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 2038 maandag 16 januari 2023 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 2039 dinsdag 17 januari 2023 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 2040 donderdag 19 januari 2023 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 3032 maandag 13 maart 2023 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 3033 dinsdag 14 maart 2023 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 3034 donderdag 16 maart 2023 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 4030 maandag 15 mei 2023 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 4031 dinsdag 16 mei 2023 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 4032 donderdag 25 mei 2023 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2041 maandag 16 januari 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 17 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2042 dinsdag 17 januari 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2043 woensdag 18 januari 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 19 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2044 donderdag 19 januari 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 19 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2045 vrijdag 20 januari 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 18 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2046 zaterdag 21 januari 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 19 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2047 zondag 22 januari 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3035 maandag 13 maart 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 19 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3036 dinsdag 14 maart 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 19 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3037 woensdag 15 maart 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3038 donderdag 16 maart 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3039 vrijdag 17 maart 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3040 zaterdag 18 maart 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3041 zondag 19 maart 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4033 maandag 15 mei 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4034 dinsdag 16 mei 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4035 woensdag 17 mei 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4036 donderdag 18 mei 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4037 vrijdag 19 mei 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4038 zaterdag 20 mei 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4039 zondag 21 mei 2023 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 2048 woensdag 08 februari 2023 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 8 3 Groep(en): 1, 2, 3 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 2049 woensdag 08 februari 2023 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 8 3 Groep(en): 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3042 woensdag 15 maart 2023 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 10 3 Groep(en): 1, 2, 3 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3043 woensdag 15 maart 2023 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 10 3 Groep(en): 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Volleybal / code 2050 maandag 16 januari 2023 Volleybalvereniging De Where De Gors, Gymzaal De Gors , Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Volleybal / code 3044 maandag 13 maart 2023 Volleybalvereniging De Where De Gors, Gymzaal De Gors , Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 12 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 2051 donderdag 19 januari 2023 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 3045 donderdag 16 maart 2023 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 6 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 4040 donderdag 25 mei 2023 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 6 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Swimkick / code 3046 dinsdag 14 maart 2023 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 6 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden