SCHOOLSPORT071
Hockey Meisjes
Hockeyen bij LOHC betekent vooral plezier en sportiviteit! Plezier tijdens het trainen, plezier tijdens de wedstrijden maar ook plezier buiten het veld. Wij leren de kinderen de basistechnieken van hockey, hebben veel lol op het veld en richten ons op het aanleren van zelf keuzes maken.
Ga ik met de bal naar links of naar rechts. Hoe doe ik dit met de bal aan de stick en hoe leer ikzelf wat de beste keuzes zijn voor mij. Je traint mee met een team.
Tijdens de training wordt aandacht besteed aan verschillende facetten van het hockey en lekker bewegen. Het maakt voor deze lessen niet uit of je beginner of al wat ervaring hebt.
Dagen en tijden nog onder voorbehoud van het trainingsschema 2022-2023
Alles over deze activiteit
Hieronder vind je alle informatie over de activiteit. Klik op 'Inschrijven' om verder te gaan.
Informatie
Soort activiteit: | sport |
Tak van sport: | hockey |
Beschrijving aanbod: |
Hockeyen bij LOHC betekent vooral plezier en sportiviteit! Plezier tijdens het trainen, plezier tijdens de wedstrijden maar ook plezier buiten het veld. Wij leren de kinderen de basistechnieken van hockey, hebben veel lol op het veld en richten ons op het aanleren van zelf keuzes maken. Ga ik met de bal naar links of naar rechts. Hoe doe ik dit met de bal aan de stick en hoe leer ikzelf wat de beste keuzes zijn voor mij. Je traint mee met een team. Tijdens de training wordt aandacht besteed aan verschillende facetten van het hockey en lekker bewegen. Het maakt voor deze lessen niet uit of je beginner of al wat ervaring hebt. Dagen en tijden nog onder voorbehoud van het trainingsschema 2022-2023 |
Leeftijdscategorie: | 12 tot 14 jaar |
Aantal plaatsen: | 8 |
Aantal lessen: | 6 |
Locatie: |
Hofbrouckerlaan 51a 2341 LM Oegstgeest |
Aanbieder: | Hockeyclub LOHC |
Bijzonderheden: | Aanmelden voor 17 maart 2023 en uitsluitend voor meisjes in de leeftijden van 12 tot en met 14 jaar van het basisonderwijs. Wat heb je nodig: sportkleding en sportschoenen. We hebben minimaal 2 deelnemers nodig om de cursus door te laten gaan! |
Kosten (voor de gehele cursus): | € 25,00 |
Datum | Begintijd | Eindtijd |
---|---|---|
vrijdag 24 maart 2023 | 17:30 uur | 18:30 uur |
vrijdag 31 maart 2023 | 17:30 uur | 18:30 uur |
vrijdag 7 april 2023 | 17:30 uur | 18:30 uur |
vrijdag 14 april 2023 | 17:30 uur | 18:30 uur |
vrijdag 21 april 2023 | 17:30 uur | 18:30 uur |
vrijdag 12 mei 2023 | 17:30 uur | 18:30 uur |
< Terug naar het overzicht
Contactgegevens
Patrick Nutting
Telefoonnummer overdag:
071-5163802
Telefoonnummer 's avonds:
E-mailadres:
Website: