GEMEENTELIJKE SCHOOLSPORTCOMMISSIE LEIDEN

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht activiteiten Schoolsportcommissie

Om in te schrijven adviseren we een account aan te maken. Doe dat via Inloggen | Aanmelden als deelnemer. Je kan ook inschrijven zonder account. Je ziet dat wanneer je op inschrijven klikt. Toelichting PDF-bestand beschikbaar. Staat jouw sport er niet bij? Stel dan op je profielpagina bij 'Sportwensen' jouw voorkeuren in en ontvang een mail wanneer die sport wordt aangeboden.

Zoeken

Soort activiteit

Sport
Alles tonen (70)


Lesdag

Locatie
Alles tonen (77)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (68)

Aantal lessen
Alles tonen (9)


Zoeken
Sport Activiteit Startdatum Aanbieder Locatie Plek? Lessen Leeftijd
kung fu Kung Fu maandag 25 oktober 2021 Hong Ying Wuguan Johan Wagnaarlaan 14, Leiden 6 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start okt.) maandag 25 oktober 2021 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 1 5 8 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
volleybal Volleybal 12+ maandag 25 oktober 2021 Leython DC Bloemerd 1A, Leiderdorp 3 6 12 tot 18 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis dinsdag 26 oktober 2021 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 7 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Kids Fitness dinsdag 26 oktober 2021 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 9 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Braziliaanse Jiu Jitsu / MMA dinsdag 26 oktober 2021 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
badminton Badminton dinsdag 26 oktober 2021 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 0 6 7 tot 13 jaar Inschrijven wachtlijst
bootcamp Indoor Bootcamp dinsdag 26 oktober 2021 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 2 8 14 tot 17 jaar Inschrijven
zelfverdediging of weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (12.45-13.45 uur) woensdag 27 oktober 2021 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 0 6 6 tot 8 jaar Vol
zelfverdediging of weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (13.45-14.45 uur) woensdag 27 oktober 2021 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 0 6 8 tot 12 jaar Vol
multi-sporten Multisport Module (14.00-14.45) woensdag 27 oktober 2021 Fundamental Sports Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 9 5 4 tot 8 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) woensdag 27 oktober 2021 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 0 8 6 tot 9 jaar Gesloten
multi-sporten Multisport Module (14.45-15.30) woensdag 27 oktober 2021 Fundamental Sports Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 23 5 4 tot 8 jaar Inschrijven
multi-sporten Multisport Module (15.15-16.00) woensdag 27 oktober 2021 Fundamental Sports Regenboogpad 7, Leiden 11 5 4 tot 8 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (16.00-17.00 uur) woensdag 27 oktober 2021 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 9 8 7 tot 10 jaar Inschrijven
multi-sporten Multisport Module (16.15-17.00) woensdag 27 oktober 2021 Fundamental Sports Regenboogpad 7, Leiden 0 5 4 tot 8 jaar Inschrijven wachtlijst
thaiboksen Thai Kickboxing (17.00-18.00 uur) woensdag 27 oktober 2021 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 14 8 11 tot 14 jaar Inschrijven
zelfverdediging of weerbaarheid Sodurado donderdag 28 oktober 2021 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 24 10 5 tot 8 jaar Inschrijven
kickboksen Kickboksen donderdag 28 oktober 2021 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 11 6 10 tot 14 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 28 oktober 2021 HV Saturnus Boshuizerlaan 2, Leiden 8 5 7 tot 10 jaar Inschrijven
mixed martial arts MMA donderdag 28 oktober 2021 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 16 6 10 tot 14 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging donderdag 28 oktober 2021 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 23 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
fitness Fitness donderdag 28 oktober 2021 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 11 8 13 tot 17 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 29 oktober 2021 Docent Sid Bruinsma Gymzaal Leonardo, Noachstraat 2, Leiden 12 6 7 tot 9 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Sodurado/Jiu Jitsu vrijdag 29 oktober 2021 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 19 10 7 tot 12 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack vrijdag 29 oktober 2021 IHCL Vondellaan 41, Leiden 18 5 7 tot 12 jaar Inschrijven
boksen A.B.A. Boxing vrijdag 29 oktober 2021 Hong Ying Wuguan Johan Wagnaarlaan 14, Leiden 10 8 12 tot 16 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (vr. 18.00-19.00… vrijdag 29 oktober 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 18 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
karate Karate (vr. 21.00-22.00 uur) vrijdag 29 oktober 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (8.30 - 9.15 uur) zaterdag 30 oktober 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 13 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (9.15-10.00 uur) zaterdag 30 oktober 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 8 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zaterdag 30 oktober 2021 Franciscusgroep Clubhuis, J.C. De Rijpstraat 21, 2315 WE 0 6 7 tot 10 jaar Vol
judo Tuimeljudo (10.15-11.00 uur) zaterdag 30 oktober 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten 10 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 11.00-12.00 uur) zaterdag 30 oktober 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack zaterdag 30 oktober 2021 IHCL Vondellaan 41, Leiden 16 5 7 tot 13 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 12.00-13.00 uur) zaterdag 30 oktober 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 18 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 30 oktober 2021 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 7 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 30 oktober 2021 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 13 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (za. 14.00-15.00… zaterdag 30 oktober 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 17 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 30 oktober 2021 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
scouting Zeeverkenners (Locatie volgt nog) zondag 31 oktober 2021 Paulusgroep 14 5 11 tot 18 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen (Locatie volgt nog) zondag 31 oktober 2021 Paulusgroep 2 5 7 tot 11 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo dinsdag 02 november 2021 ZVL 1886 Paramaribostraat 66, Leiden 5 10 6 tot 11 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden woensdag 03 november 2021 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 7 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 07 november 2021 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 0 3 8 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
zwaardvechten Langzwaard donderdag 11 november 2021 Historisch Vrijvechten Nederland Apollolaan 1 (De ingang van de zaal is aan de achterkant van de school aan de Homeruslaan), Oegstgeest 9 4 15 tot 18 jaar Inschrijven
schoonspringen Gymnastic Diving zaterdag 13 november 2021 Gymsport Leiden Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 8 10 6 tot 18 jaar Inschrijven
ijshockey IJshockey zaterdag 13 november 2021 Leiden Lions Schaatshal Leiden, Vondellaan 41, Leiden 1 5 4 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start nov.) maandag 29 november 2021 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
badminton Badminton dinsdag 07 december 2021 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 8 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden woensdag 08 december 2021 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 8 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 12 december 2021 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 5 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
kung fu Kung Fu maandag 10 januari 2022 Hong Ying Wuguan Johan Wagnaarlaan 14, Leiden 7 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
freerunning of parkour Freerunning (6-8 jaar) maandag 10 januari 2022 Gymsport Leiden Corantijnstraat 2B, Leiden 0 8 6 tot 8 jaar Gesloten
volleybal Volleybal 12+ maandag 10 januari 2022 Leython DC Bloemerd 1A, Leiderdorp 6 6 12 tot 18 jaar Inschrijven
freerunning of parkour Freerunning (9-12 jaar) maandag 10 januari 2022 Gymsport Leiden Corantijnstraat 2B, Leiden 0 8 9 tot 12 jaar Gesloten
taekwondo Taekwondo maandag 10 januari 2022 Taekwondovereniging Leiden Pieterskerkgracht 7, Leiden 12 13 12 tot 18 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis dinsdag 11 januari 2022 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
schaken Schaken dinsdag 11 januari 2022 Jeugdschaakvereniging Op Eigen Wieken Buurthuis, Valkenpad 5, Leiden 9 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
karate Kishido Karate dinsdag 11 januari 2022 Kishido Karate Schoolsport Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 9 10 6 tot 12 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Jiu Jitsu dinsdag 11 januari 2022 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 20 10 13 tot 16 jaar Inschrijven
bootcamp Indoor Bootcamp dinsdag 11 januari 2022 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 4 8 14 tot 17 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Ouder en Kindgym woensdag 12 januari 2022 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 9 8 2 tot 4 jaar Gesloten
turnen Turnen (meisjes) woensdag 12 januari 2022 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 6 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 12 januari 2022 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 14 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) woensdag 12 januari 2022 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61, Leiden 8 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 12 januari 2022 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 15 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal woensdag 12 januari 2022 Leython DC De Does, Amaliaplein 40, Leiderdorp 20 10 6 tot 12 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 12 januari 2022 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 18 8 12 tot 16 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek (4-7 jaar) woensdag 12 januari 2022 Gymsport Leiden 3 Octberhal, Smaragdlaan 99, Leiden 7 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
wedstrijdzwemmen Wedstrijdzwemmen woensdag 12 januari 2022 ZVL 1886 Paramaribostraat 66, Leiden 10 10 7 tot 11 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek (8-16 jaar) woensdag 12 januari 2022 Gymsport Leiden 3 Octberhal, Smaragdlaan 99, Leiden 9 8 8 tot 16 jaar Inschrijven
trampolinespringen Trampolinespringen donderdag 13 januari 2022 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61, Leiden 0 8 8 tot 12 jaar Vol
turnen Turnen (jongens) donderdag 13 januari 2022 Gymsport Leiden Oppenheimstraat 4, Leiden 9 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym (12-18 jaar) donderdag 13 januari 2022 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61 10 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
schermen Schermen donderdag 13 januari 2022 Schermvereniging A.E.W. Gymzaal Hazenboschlaan 101 (ingang President Kennedylaan) te Oegstgeest, Oegstgeest 19 8 10 tot 14 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym (6-12 jaar) donderdag 13 januari 2022 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61 12 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
dance Dance donderdag 13 januari 2022 Gymsport Leiden Gymzaal Robijnstraat 100 (school de Weerklank), Leiden 12 8 7 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Fitness donderdag 13 januari 2022 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 10 8 13 tot 17 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 14 januari 2022 Docos Tafeltennis Hoge Morsweg 201, Leiden 21 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
breakdance Breakdance vrijdag 14 januari 2022 Jazzdansschool K'dans van Vollenhovekade 17, Leiden 5 6 7 tot 11 jaar Inschrijven
breakdance Breakdance vrijdag 14 januari 2022 Jazzdansschool K'dans van Vollenhovekade 17, Leiden 8 6 12 tot 16 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack vrijdag 14 januari 2022 IHCL Vondellaan 41, Leiden 20 5 7 tot 12 jaar Inschrijven
boksen A.B.A. Boxing vrijdag 14 januari 2022 Hong Ying Wuguan Johan Wagnaarlaan 14, Leiden 10 8 12 tot 16 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (vr. 18.00-19.00… vrijdag 14 januari 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
karate Kishido Karate vrijdag 14 januari 2022 Kishido Karate Schoolsport Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 10 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
zwemmend redden Reddend Zwemmen (Vijf Mei bad) vrijdag 14 januari 2022 Leidse Reddingsbrigade Boshuizerlaan 1, Leiden 24 10 7 tot 16 jaar Inschrijven
zwemmend redden Reddend Zwemmen (de Zijl) vrijdag 14 januari 2022 Leidse Reddingsbrigade Paramaribostraat 66, Leiden 11 10 7 tot 16 jaar Inschrijven
karate Karate (vr. 21.00-22.00 uur) vrijdag 14 januari 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (8.30 - 9.15 uur) zaterdag 15 januari 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (9.15-10.00 uur) zaterdag 15 januari 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (10.15-11.00 uur) zaterdag 15 januari 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
schoonspringen Gymnastic Diving zaterdag 15 januari 2022 Gymsport Leiden Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 11 10 6 tot 18 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 11.00-12.00 uur) zaterdag 15 januari 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 15 januari 2022 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat 40, Leiden 15 8 4 tot 8 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack zaterdag 15 januari 2022 IHCL Vondellaan 41, Leiden 19 5 7 tot 13 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 12.00-13.00 uur) zaterdag 15 januari 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 15 januari 2022 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat 40, Leiden 15 8 9 tot 13 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 15 januari 2022 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 15 januari 2022 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (za. 14.00-15.00… zaterdag 15 januari 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 15 januari 2022 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 15 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
ijshockey IJshockey zaterdag 15 januari 2022 Leiden Lions Schaatshal Leiden, Vondellaan 41, Leiden 13 5 4 tot 12 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 17 januari 2022 Boulderhal Kunststof Schoolsport Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 0 5 8 tot 11 jaar Vol
paardensport Paardrijden (start jan.) maandag 17 januari 2022 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 Groep(en): 4 Inschrijven wachtlijst
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 17 januari 2022 Boulderhal Kunststof Schoolsport Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 11 5 10 tot 14 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water (6-9 jaar) dinsdag 18 januari 2022 Rots en Water via Schoolsportcommissie Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 4 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
fitness Kids Fitness dinsdag 18 januari 2022 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 11 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water (10-14 jaar) dinsdag 18 januari 2022 Rots en Water via Schoolsportcommissie Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 9 10 10 tot 14 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-5 jaar) woensdag 19 januari 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 6-9 jaar) woensdag 19 januari 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (16.00-17.00 uur) woensdag 19 januari 2022 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 15 8 7 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 19 januari 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 7 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (17.00-18.00 uur) woensdag 19 januari 2022 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 16 8 11 tot 14 jaar Inschrijven
bowlen Bowlen donderdag 20 januari 2022 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 0 8 9 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
bowlen Bowlen donderdag 20 januari 2022 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 3 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
sportklimmen Wandklimmen maandag 24 januari 2022 Wandklimmen via Schoolsportcommissie Apollolaan 262a, Leiden 14 5 12 tot 17 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden woensdag 26 januari 2022 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 8 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
badminton Badminton dinsdag 01 februari 2022 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 10 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
dammen Dammen donderdag 03 februari 2022 Leids Damgenootschap Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden 17 8 7 tot 11 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (09.45-10.30 uur) zondag 06 februari 2022 Prima Events Arubapad 2, Leiden 13 5 3 tot 5 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (10.45-11.30 uur) zondag 06 februari 2022 Prima Events Arubapad 2, Leiden 15 5 3 tot 5 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (maandag) maandag 07 februari 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 7 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 10 februari 2022 HV Saturnus Boshuizerlaan 2, Leiden 9 5 7 tot 10 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start mrt.) maandag 07 maart 2022 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 2 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis dinsdag 08 maart 2022 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 11 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden woensdag 09 maart 2022 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 8 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (5 en 6 jaar) woensdag 09 maart 2022 Musical(dans en acteer)les Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 21 10 5 tot 6 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (7-9 jaar) woensdag 09 maart 2022 Musical(dans en acteer)les Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 23 10 7 tot 9 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (10-12 jaar) woensdag 09 maart 2022 Musical(dans en acteer)les Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 23 10 10 tot 12 jaar Inschrijven
golf Golf woensdag 09 maart 2022 Golfbaan 't Wedde Richard WagnerLaan 85, Voorschoten 8 5 8 tot 13 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football woensdag 09 maart 2022 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 11 maart 2022 Docent Sid Bruinsma Gymzaal Leonardo, Noachstraat 2, Leiden 17 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek vrijdag 11 maart 2022 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 9 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 11 maart 2022 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 11 maart 2022 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 11 maart 2022 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zaterdag 12 maart 2022 Franciscusgroep Clubhuis, J.C. De Rijpstraat 21, 2315 WE 6 5 7 tot 10 jaar Inschrijven
schoonspringen Gymnastic Diving zaterdag 12 maart 2022 Gymsport Leiden Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 12 10 6 tot 18 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 13 maart 2022 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 15 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 14 maart 2022 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 2 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 14 maart 2022 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 11 tot 11 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 16 maart 2022 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 8 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Schaatsen LET OP Aangepast Sporten - 3 lessen… woensdag 16 maart 2022 IJVL Aangepast Sporten Vondellaan 41, 2332 AA, Leiden 25 2 6 tot 16 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 16 maart 2022 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 11 tot 11 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Schaatsen LET OP Aangepast Sporten - 3 lessen… zaterdag 19 maart 2022 IJVL Aangepast Sporten Vondellaan 41, 2332 AA, Leiden 25 2 16 tot 100 jaar Inschrijven
honk- en softball Beeball woensdag 23 maart 2022 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Biënto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 18 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Wielrennen LET OP Aangepast Sporten - 5… woensdag 23 maart 2022 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 2 10 tot 100 jaar Inschrijven
honk- en softball Honk- en softbal woensdag 23 maart 2022 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Bië;nto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 23 8 9 tot 16 jaar Inschrijven
survivalrun of outdoor sporten Bootcamp (16.00-17.00 uur) donderdag 24 maart 2022 Fit Challenge Leidse Hout Park, Houtlaan 100 (kant Diaconessen Ziekenhuis; ingang theehuis), Leiden 13 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-5 jaar) woensdag 30 maart 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 6-9 jaar) woensdag 30 maart 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 30 maart 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 03 april 2022 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 10 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
roeien Roeien maandag 04 april 2022 K.S.R.V. Njord Morsweg 182-184, Leiden 15 6 13 tot 18 jaar Inschrijven
tennis Tennis (wo. 14.00 - 15.00 uur) woensdag 06 april 2022 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 6 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
padel Padel (zonder racket ervaring) woensdag 06 april 2022 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 5 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
padel Padel (met 2+ jaar tennis/squash/badminton… woensdag 06 april 2022 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 5 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
padel Padel (met 2+ jaar tennis/squash/badminton… woensdag 06 april 2022 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 6 5 13 tot 16 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 07 april 2022 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 10 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
cricket Cricket donderdag 07 april 2022 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 12 10 7 tot 11 jaar Inschrijven
cricket Cricket donderdag 07 april 2022 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 12 10 12 tot 16 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start april.) maandag 11 april 2022 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
yoga Tieneryoga (maandag) maandag 11 april 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal woensdag 20 april 2022 Pernix Joop Vervoornpad 7, Leiden 18 8 4 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 8 t/m 12 jaar) woensdag 20 april 2022 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 20 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 5 t/m 7 jaar) woensdag 20 april 2022 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 17 6 5 tot 7 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden maandag 09 mei 2022 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 1 4 8 tot 14 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 09 mei 2022 Boulderhal Kunststof Schoolsport Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 10 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 09 mei 2022 Boulderhal Kunststof Schoolsport Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 12 5 10 tot 14 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden dinsdag 10 mei 2022 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 4 4 8 tot 14 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis dinsdag 10 mei 2022 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden woensdag 11 mei 2022 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 8 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
watersport Bodyboarden woensdag 11 mei 2022 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 8 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
watersport Golfsurfen (16.00 - 17.30 uur) woensdag 11 mei 2022 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 6 3 10 tot 16 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football woensdag 11 mei 2022 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 13 mei 2022 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 13 mei 2022 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 13 mei 2022 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
kanovaren Kanopolo / Kanovaren vrijdag 13 mei 2022 LKV Rijnland Boomgaardlaan 22, Leiderdorp 10 6 10 tot 18 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (10.00-11.00 uur) zaterdag 14 mei 2022 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 4 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
schoonspringen Gymnastic Diving zaterdag 14 mei 2022 Gymsport Leiden Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 12 10 6 tot 18 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (11.30-12.30 uur) zaterdag 14 mei 2022 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 5 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (13.00-14.00 uur) zaterdag 14 mei 2022 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 2 3 12 tot 15 jaar Inschrijven
triathlon Jeugdtriathlon maandag 16 mei 2022 ZVL 1886 (Recreatiebad) Paramaribostraat 66, Leiden 19 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
scouting Zeeverkenners (Locatie volgt nog) zondag 22 mei 2022 Paulusgroep 15 5 11 tot 18 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen (Locatie volgt nog) zondag 22 mei 2022 Paulusgroep 8 5 7 tot 11 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen (onderdeel Zeeverkenners) zaterdag 28 mei 2022 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 18 4 8 tot 13 jaar Inschrijven
tennis Tennis (wo. 14.00 - 15.00 uur) woensdag 01 juni 2022 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Inline Skaten (6 t/m 8 jaar ; 15.30 uur) woensdag 01 juni 2022 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 14 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
watersport Golfsurfen (16.00 - 17.30 uur) woensdag 01 juni 2022 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 11 3 10 tot 16 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal woensdag 01 juni 2022 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 8 6 7 tot 11 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Inline Skaten (9 t/m 12 jaar ; 17.00 uur) woensdag 01 juni 2022 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 13 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal woensdag 01 juni 2022 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 8 6 12 tot 18 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 02 juni 2022 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 11 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Tennis LET OP Aangepast Sporten - 6 lessen maandag 06 juni 2022 TPC Unicum Aangepast Sporten Haarlemmerweg 99, 2334GD, Leiden 15 2 6 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Racerunning LET OP Aangepast Sporten - 8… woensdag 08 juni 2022 Leiden Atletiek Aangepast Sporten Antonie Duycklaan 9a, 2334CE, Leiden 25 2 6 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Hockey LET OP Aangepast Sporten - 5 lessen… woensdag 08 juni 2022 MHC Forescate Aangepast Sporten Weddeloop 1, 2253 ST, Voorschoten 25 2 10 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Atletiek LET OP Aangepast Sporten - 8 lessen vrijdag 10 juni 2022 Leiden Atletiek Aangepast Sporten Antonie Duycklaan 9a, 2334CE, Leiden 25 2 9 tot 20 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Streetdance LET OP Aangepast Sporten - 10… vrijdag 10 juni 2022 Sportcentrum Y-Fit Aangepast Sporten Admiraal Banckertweg 2b, 2315 SR, Leiden 15 2 8 tot 18 jaar Inschrijven
waterscouting Waterscouting zaterdag 11 juni 2022 Lodewijksgroep Waterscouting Admiraal Banckertweg 19 A, Leiden 12 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
windsurfen Windsurfen zaterdag 11 juni 2022 Funsport van Vliet Noord AA/Zoetermeerse Plas, Het Lange Land 5, Zoetermeer 16 2 9 tot 17 jaar Inschrijven
stand up paddling SUPpen (10.00-11.30 uur) zaterdag 11 juni 2022 Leiden Supping Oude Singel 2 (hoek Nieuwe Beestenmarkt- voor the Duke of Oz), Leiden 4 3 10 tot 14 jaar Inschrijven
stand up paddling SUPpen (11.30-13.00 uur) zaterdag 11 juni 2022 Leiden Supping Oude Singel 2 (hoek Nieuwe Beestenmarkt- voor the Duke of Oz), Leiden 7 3 10 tot 14 jaar Inschrijven
stand up paddling SUPpen (13.00-14.30 uur) zaterdag 11 juni 2022 Leiden Supping Oude Singel 2 (hoek Nieuwe Beestenmarkt- voor the Duke of Oz), Leiden 7 3 12 tot 16 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Racerunning LET OP Aangepast Sporten - 8… zaterdag 11 juni 2022 Leiden Atletiek Aangepast Sporten Antonie Duycklaan 9a, 2334CE, Leiden 25 2 6 tot 18 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen in een Optimist (10.30-13.00) zondag 12 juni 2022 KWV De Kaag Sweilandpolder 8, Warmond 0 3 8 tot 11 jaar Vol
windsurfen Windsurfen zondag 12 juni 2022 Funsport van Vliet Noord AA/Zoetermeerse Plas, Het Lange Land 5, Zoetermeer 10 1 9 tot 17 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen in een Optimist (14.30-17.00) zondag 12 juni 2022 KWV De Kaag Sweilandpolder 8, Warmond 4 3 8 tot 11 jaar Inschrijven