Station tot Station Loop woensdag 31 mei 2023

Startnummer gezocht?

Ben je te laat en heb je geen startnummer weten te bemachtigen voor de dertiende editie van de Station tot Station Loop?

Hieronder kun je contact zoeken met lopers die hun startnummer dit jaar niet kunnen gebruiken. Neem zelf contact op en geef aan ons door wanneer de overdracht gelukt is (we halen je dan weer van de lijst). We sturen GEEN nieuwe startnummers op dus je moet zelf het nummer gaan halen bij diegene die zijn nummer aan je overdraagt. 

Naam E-mailadres of telefoon Hier geplaatst op
  Suzanne Oosting  suzannevanderjagt@hotmail.com  vrijdag 20 mei 
  Eva Olde Rikkert (2x)  eva@rodenburg.nl   vrijdag 20 mei 
  Niels Luisman  nielsluisman@hotmail.com  vrijdag 20 mei 
  Marije Lutterop  rozemarije@hotmail.com  vrijdag 20 mei
  Johan Kleis  kleis.johan@gmail.com  vrijdag 20 mei
 Willem van de Meent  willemvdmeent@gmail.com  vrijdag 20 mei
 Chris de Vreeze  devreeze@ziggo.nl  vrijdag 20 mei
 Klaas Kin  kin.klaas@gmail.com  zaterdag 21 mei
 Xandrijn Bakker  x-bakker@hotmail.com  zaterdag 21 mei
 Bas Wierink  06 5381 9909   zaterdag 21 mei
 Richard Schutte  richardschutte@gmail.com  maandag 23 mei
 Anton Erich  martijn_colenbrander@hotmail.com  maandag 23 mei
 Babet Boswinkel  babetboswinkel@hotmail.com  maandag 23 mei 
 Erik Pasman  epasman@hotmail.com  maandag 23 mei
 Erik Dambrink  dambi1968@live.nl | 06-31914049  maandag 23 mei 
 Hans van Dijck  haca5658@gmail.com  maandag 23 mei
 Ellen Kleefman  info@ellentaxaties.nl  maandag 23 mei
 Thomas van der Meij  tvandermeij@ziggo.nl  dinsdag 24 mei