Spurd JeugdSportPas Purmerend

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht activiteiten Spurd JeugdSportPas

Bekijk het aanbod van Spurd. Klik op de knop Inschrijven om aan te melden én voor meer informatie. Je moet ingelogd zijn om je aan te melden voor een sportactiviteit. Kijk goed voor welke groepen / leeftijden de activiteit bedoeld is. Raadpleeg eventueel de handleiding PDF-bestand.

Zoeken

Soort activiteit

Lesdag

Locatie
Alles tonen (28)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar


Aanbieder
Alles tonen (20)

Aantal lessen


Zoeken
sport activiteit dag aanbieder wijk # plaatsen # lessen groep
sport Aikido / code 3001 vrijdag 12 maart 2021 Judo SV Kodokan Wheermolen, Atletiekbaan, Flevostraat 249, Purmerend 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Aikido / code 3002 vrijdag 12 maart 2021 Judo SV Kodokan Wheermolen, Atletiekbaan, Flevostraat 249, Purmerend 5 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 3003 vrijdag 12 maart 2021 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 8 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 4001 vrijdag 21 mei 2021 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 6 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Ballet / code 3004 woensdag 10 maart 2021 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 3 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Ballet / code 4002 woensdag 19 mei 2021 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Flagfootball / code 3005 vrijdag 19 maart 2021 Purmerend Barbarians Wheermolen, VPV Purmersteijn, Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS Purmerend 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Flagfootball / code 4003 vrijdag 21 mei 2021 Purmerend Barbarians Wheermolen, VPV Purmersteijn, Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS Purmerend 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Hockey / code 3006 woensdag 24 maart 2021 Hockey MHCP Overwhere, Sportpark De Munnik, Flevostraat 251, 1442 PX PURMEREND 13 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 3007 maandag 08 maart 2021 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 15 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Karate / code 3008 maandag 08 maart 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Gesloten
sport Karate / code 3009 maandag 08 maart 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 7, 8 Gesloten
sport Karate / code 3010 dinsdag 09 maart 2021 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, 1448BV, gymzaal, Gangeslaan 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Gesloten
sport Karate / code 3011 woensdag 10 maart 2021 Karate en Kickboksen Sambonsports Purmer-Noord, Gymzaal Tarwestraat, Tarwestraat 1, 1446 CA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Gesloten
sport Karate / code 3012 vrijdag 12 maart 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Gesloten
sport Karate / code 3013 vrijdag 12 maart 2021 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymzaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 10 5 Groep(en): 8 Gesloten
sport Karate / code 3014 vrijdag 12 maart 2021 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymzaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 8 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Gesloten
sport Karate / code 3015 vrijdag 12 maart 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 7, 8 Gesloten
sport Karate / code 4004 maandag 17 mei 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Karate / code 4005 maandag 17 mei 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 4006 vrijdag 21 mei 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Karate / code 4007 vrijdag 21 mei 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 3016 maandag 08 maart 2021 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Purmer Noord, Gymlokaal Zuivelpad 1, 1445 KJ, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Karate-do / code 4008 maandag 17 mei 2021 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Purmer Noord, Gymlokaal Zuivelpad 1, 1445 KJ, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen / code 3018 dinsdag 09 maart 2021 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 9 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Korfbal / code 3017 dinsdag 09 maart 2021 Korfbalvereniging Purmer Wheermolen, Gymzaal Hoornselaan 10, zaal 3 en 4, 1442 AX PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 4009 woensdag 19 mei 2021 Korfbalvereniging Purmer Purmer-Noord, Sportcomplex Heemstee, Heemstee 65,, 1446 HC PURMEREND 15 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kung Fu / code 3018 maandag 08 maart 2021 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Kung Fu / code 4010 maandag 17 mei 2021 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Roeien / code 3019 zaterdag 13 maart 2021 Purmerender Roeivereniging De Where Wheermolen, Verenigingsgebouw, Wheredijk 90, 1443 TD PURMEREND 12 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3020 dinsdag 09 maart 2021 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 4 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3021 dinsdag 09 maart 2021 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3022 donderdag 11 maart 2021 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3023 donderdag 11 maart 2021 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4011 dinsdag 18 mei 2021 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4012 donderdag 20 mei 2021 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4013 donderdag 20 mei 2021 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4014 donderdag 20 mei 2021 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 3024 woensdag 17 maart 2021 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM, Purmerend 8 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Schermen / code 3025 vrijdag 19 maart 2021 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM, Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Schermen / code 4015 vrijdag 21 mei 2021 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1442 XZ, Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Streetdance / code 3026 maandag 15 maart 2021 ER Studio Overwhere, ER Studio, Flevostraat 261,, 1442 PX Purmerend 10 5 Groep(en): 6, 7, 8 Gesloten
sport Streetdance / code 3027 vrijdag 12 maart 2021 ER Studio Overwhere, ER Studio, Flevostraat 261,, 1442 PX Purmerend 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Gesloten
sport Streetdance / code 3028 vrijdag 12 maart 2021 ER Studio Overwhere, ER Studio, Flevostraat 261,, 1442 PX Purmerend 10 5 Groep(en): 7, 8 Gesloten
sport Tennis / code 3032 dinsdag 09 maart 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3033 dinsdag 09 maart 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3034 vrijdag 12 maart 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3035 vrijdag 12 maart 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4017 woensdag 19 mei 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 9 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4018 woensdag 19 mei 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4019 zaterdag 29 mei 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen kleutergym / code 3036 dinsdag 09 maart 2021 GymNet Purmerend Wheermolen, Sportzaal De Beuk, Van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 9 5 Groep(en): 1, 2 Gesloten
sport Turnen kleutergym / code 4020 dinsdag 18 mei 2021 GymNet Purmerend Wheermolen, Sportzaal De Beuk, Van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 10 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3037 donderdag 11 maart 2021 GymNet Purmerend Pumer-Noord, Gymlokaal Zuivelpad, Zuivelpad 1, 1445 KJ PURMEREND 5 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Gesloten
sport Turnen meisjes / code 3038 donderdag 11 maart 2021 GymNet Purmerend Pumer-Noord, Gymlokaal Zuivelpad, Zuivelpad 1, 1445 KJ PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Turnen meisjes / code 3039 dinsdag 09 maart 2021 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 6 5 Groep(en): 2, 3, 4 Gesloten
sport Turnen meisjes / code 3040 dinsdag 09 maart 2021 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 6 5 Groep(en): 4, 5, 6 Gesloten
sport Turnen meisjes / code 3041 woensdag 10 maart 2021 GymNet Purmerend Zuidoostbeemster, Turnhal de Boomgaard, Middenpad 1,, 1461 BW ZUIDOOSTBEEMSTER 5 5 Groep(en): 3, 4, 5 Gesloten
sport Turnen meisjes / code 3042 woensdag 10 maart 2021 GymNet Purmerend Zuidoostbeemster, Turnhal de Boomgaard, Middenpad 1,, 1461 BW ZUIDOOSTBEEMSTER 5 5 Groep(en): 6, 7, 8 Gesloten
sport Turnen meisjes / code 4021 woensdag 19 mei 2021 GymNet Purmerend Zuidoostbeemster, Turnhal de Boomgaard, Middenpad 1,, 1461 BW ZUIDOOSTBEEMSTER 5 5 Groep(en): 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 4022 woensdag 19 mei 2021 GymNet Purmerend Zuidoostbeemster, Turnhal de Boomgaard, Middenpad 1,, 1461 BW ZUIDOOSTBEEMSTER 5 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 4023 donderdag 20 mei 2021 GymNet Purmerend Zuidoostbeemster, Turnhal de Boomgaard, Middenpad 1,, 1461 BW ZUIDOOSTBEEMSTER 6 5 Groep(en): 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 4024 donderdag 20 mei 2021 GymNet Purmerend Zuidoostbeemster, Turnhal de Boomgaard, Middenpad 1,, 1461 BW ZUIDOOSTBEEMSTER 5 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 4025 donderdag 20 mei 2021 GymNet Purmerend Zuidoostbeemster, Turnhal de Boomgaard, Middenpad 1,, 1461 BW ZUIDOOSTBEEMSTER 5 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3043 woensdag 10 maart 2021 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 8 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3044 woensdag 10 maart 2021 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 15 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Volleybal / code 3045 maandag 08 maart 2021 Volleybalvereniging VIP Purmerend De Gors, Gymzaal De Gors , Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 12 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Waterpolo / code 3046 donderdag 11 maart 2021 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 6 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Zwemmen Swimkick / code 3047 dinsdag 09 maart 2021 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 8 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Gesloten
sport Zwemmen Swimkick / code 4026 dinsdag 18 mei 2021 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 6 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden