Spurd JeugdSportPas Purmerend

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht activiteiten Spurd JeugdSportPas

Bekijk het aanbod van Spurd. Klik op de knop Inschrijven om aan te melden én voor meer informatie. Je moet ingelogd zijn om je aan te melden voor een sportactiviteit. Kijk goed voor welke groepen / leeftijden de activiteit bedoeld is. Raadpleeg eventueel de handleiding PDF-bestand.

Zoeken

Soort activiteit

Lesdag

Locatie
Alles tonen (18)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (18)

Aantal lessen


Zoeken
sport activiteit dag aanbieder wijk # plaatsen # lessen groep
sport Aikido / code 4001 vrijdag 31 mei 2024 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 2 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Aikido / code 4002 vrijdag 31 mei 2024 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport AquaBootcamp / code 4003 vrijdag 17 mei 2024 Spurd Purmer-Noord, Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquasport / code 4004 dinsdag 14 mei 2024 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 19 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquasport / code 4005 donderdag 16 mei 2024 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 4007 vrijdag 24 mei 2024 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 7 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Breakdance voor jongens / code 4013 donderdag 16 mei 2024 Breakdance School Purmerend Overwhere, Wijkcentrum de Inval, Karakietpark 16,, 1444 HV PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Golf / code 4014 woensdag 15 mei 2024 Burggolf Purmer-Noord, Burggolf, Westerweg 60,, 1445 AD PURMEREND 6 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 4014 maandag 27 mei 2024 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 14 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 4015 maandag 27 mei 2024 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 4016 maandag 27 mei 2024 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 4017 vrijdag 31 mei 2024 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 4018 vrijdag 31 mei 2024 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 4019 donderdag 16 mei 2024 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Purmer Noord, Gymlokaal Geulenstraat 101, 1441 RX, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kick-Boksen / code 4012 vrijdag 17 mei 2024 My Life Weidevenne, MyLife, Zambezilaan 181, 1448 ME Purmerend 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 4031 dinsdag 14 mei 2024 Korfbalvereniging Purmer Purmer-Noord, Sportpark Purmer Noord, Heemstee 65, 1446 HC PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 4021 zaterdag 18 mei 2024 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4022 dinsdag 14 mei 2024 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4023 dinsdag 14 mei 2024 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 6, 7 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4024 dinsdag 14 mei 2024 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 4026 vrijdag 24 mei 2024 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1442 XZ, Purmerend 8 3 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 4027 maandag 13 mei 2024 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 4028 dinsdag 14 mei 2024 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 4029 donderdag 16 mei 2024 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tafeltennis / code 4031 maandag 13 mei 2024 Tafeltennisvereniging TSO Overwhere, Sportzaal De Karekiet, Karekietpark 2,, 1444 HV PURMEREND 14 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4030 maandag 13 mei 2024 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4031 woensdag 15 mei 2024 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 19 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4032 zaterdag 18 mei 2024 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 1 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4033 dinsdag 04 juni 2024 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 1 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4034 donderdag 06 juni 2024 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 1 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4035 vrijdag 07 juni 2024 Franke Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Franke Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 20 1 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 4040 donderdag 16 mei 2024 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Sterrenplan / code 4041 dinsdag 14 mei 2024 WZ&PC (sterrenplan) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden