Spurd JeugdSportPas Purmerend

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht activiteiten Spurd JeugdSportPas

Bekijk het aanbod van Spurd. Klik op de knop Inschrijven om aan te melden én voor meer informatie. Je moet ingelogd zijn om je aan te melden voor een sportactiviteit. Kijk goed voor welke groepen / leeftijden de activiteit bedoeld is. Raadpleeg eventueel de handleiding PDF-bestand.

Zoeken

Soort activiteit

Lesdag

Locatie
Alles tonen (29)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (26)

Aantal lessen


Zoeken
sport activiteit dag aanbieder wijk # plaatsen # lessen groep
sport Afro Dance / code 2001 dinsdag 18 januari 2022 ER Studio Overwhere, ER Studio, Flevostraat 261,, 1442 PX Purmerend 15 3 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 1002 vrijdag 05 november 2021 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 2002 vrijdag 21 januari 2022 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 3001 vrijdag 11 maart 2022 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 1003 woensdag 27 oktober 2021 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 7 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Gesloten
sport Atletiek / code 1004 vrijdag 29 oktober 2021 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 8 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Gesloten
sport Atletiek / code 2003 woensdag 19 januari 2022 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 2004 vrijdag 21 januari 2022 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 3002 woensdag 09 maart 2022 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 3003 vrijdag 11 maart 2022 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 4001 woensdag 18 mei 2022 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 4002 vrijdag 20 mei 2022 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 9 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek speciaal onderwijs / code 1003a maandag 25 oktober 2021 Spurd Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 12 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Badminton / code 1005 maandag 25 oktober 2021 Badmintonvereniging Bavio De Vaart, Koggenland 88,, 1447 CN PURMEREND 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Badminton / code 2005 maandag 17 januari 2022 Badmintonvereniging Bavio Overwhere, De Vaart, Koggenland 88,, 1447 CN PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Badminton / code 3004 maandag 07 maart 2022 Badmintonvereniging Bavio De Vaart, Koggenland 88,, 1447 CN PURMEREND 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Capoeira / code 2006 vrijdag 21 januari 2022 Instinto Capoeira Weidevenne, Gymzaal Melkweg, Limbostraat 1, 1448 TP PURMEREND 20 3 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Capoeira / code 3005 vrijdag 11 maart 2022 Instinto Capoeira Weidevenne, Gymzaal Melkweg, Limbostraat 1, 1448 TP PURMEREND 20 3 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Capoeira / code 4003 vrijdag 20 mei 2022 Instinto Capoeira Weidevenne, Gymzaal Melkweg, Limbostraat 1, 1448 TP PURMEREND 20 3 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Golf / code 3006 zondag 27 maart 2022 Burggolf Purmer-Noord, Burggolf, Westerweg 60,, 1445 AD PURMEREND 12 3 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Golf / code 4004 zondag 12 juni 2022 Burggolf Purmer-Noord, Burggolf, Westerweg 60,, 1445 AD PURMEREND 12 3 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Hockey / code 3007 vrijdag 11 maart 2022 Hockey MHCP Overwhere, Sportpark De Munnik, Flevostraat 251, 1442 PX PURMEREND 23 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 1008 maandag 25 oktober 2021 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 15 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Judo / code 2007 maandag 17 januari 2022 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 14 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 3008 maandag 07 maart 2022 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 16 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 1009 maandag 25 oktober 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 3 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Gesloten
sport Karate / code 1010 maandag 25 oktober 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 7, 8 Gesloten
sport Karate / code 1011 vrijdag 29 oktober 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 3 Groep(en): 7, 8 Gesloten
sport Karate / code 1012 vrijdag 29 oktober 2021 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 7, 8 Gesloten
sport Karate / code 2008 maandag 17 januari 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Karate / code 2009 maandag 17 januari 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 2010 vrijdag 21 januari 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Karate / code 2011 vrijdag 21 januari 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 3009 maandag 07 maart 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Karate / code 3010 maandag 07 maart 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 3011 vrijdag 11 maart 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Karate / code 3012 vrijdag 11 maart 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 4005 maandag 16 mei 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Karate / code 4006 maandag 16 mei 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 4007 vrijdag 20 mei 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Karate / code 4008 vrijdag 20 mei 2022 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 3 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 1013 maandag 01 november 2021 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Purmer Noord, Gymlokaal Zuivelpad 1, 1445 KJ, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 2012 maandag 31 januari 2022 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Purmer Noord, Gymlokaal Zuivelpad 1, 1445 KJ, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 3013 maandag 21 maart 2022 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Purmer Noord, Gymlokaal Zuivelpad 1, 1445 KJ, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 4009 maandag 16 mei 2022 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Purmer Noord, Gymlokaal Zuivelpad 1, 1445 KJ, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 1014 woensdag 10 november 2021 Korfbalvereniging Purmer Weidevenne, Gymzaal Melkweg, Limbostraat 1, 1448 TP PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 2013 woensdag 19 januari 2022 Korfbalvereniging BEP Overwhere, Sporthal De Beuk, Van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 14 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 2014 donderdag 20 januari 2022 Korfbalvereniging Purmer De Gors, Gymzaal de Gors, Zwanebloem 12, 1441 TR PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 3014 woensdag 09 maart 2022 Korfbalvereniging BEP Overwhere, Sporthal De Beuk, Van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 15 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 3025 woensdag 09 maart 2022 Korfbalvereniging Purmer Weidevenne, Gymzaal Melkweg, Limbostraat 1, 1448 TP PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 4010 dinsdag 17 mei 2022 Korfbalvereniging BEP Overwhere, Kv Bep, Flevostraat 50, 1442 PZ PURMEREND 20 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 4011 woensdag 18 mei 2022 Korfbalvereniging Purmer Purmer-Noord, Sportcomplex Heemstee, Heemstee 65,, 1446 HC PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kunstschaatsen / code 1015 dinsdag 02 november 2021 Kunstschaatsvereniging Hoorn Hoorn, Westfriese Parkweg 5, 1625 MA Hoorn 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kunstschaatsen / code 1016 zaterdag 06 november 2021 Kunstschaatsvereniging Hoorn Hoorn, Westfriese Parkweg 5, 1625 MA Hoorn 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kunstschaatsen / code 2015 dinsdag 18 januari 2022 Kunstschaatsvereniging Hoorn Hoorn, Westfriese Parkweg 5, 1625 MA Hoorn 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kunstschaatsen / code 2016 zaterdag 22 januari 2022 Kunstschaatsvereniging Hoorn Hoorn, Westfriese Parkweg 5, 1625 MA Hoorn 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 1017 zaterdag 06 november 2021 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 2017 zaterdag 22 januari 2022 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 3016 zaterdag 12 maart 2022 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Roeien / code 1018 zaterdag 13 november 2021 Purmerender Roeivereniging De Where Wheermolen, Verenigingsgebouw, Wheredijk 90, 1443 TD PURMEREND 16 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Roeien / code 3017 zaterdag 12 maart 2022 Purmerender Roeivereniging De Where Wheermolen, Verenigingsgebouw, Wheredijk 90, 1443 TD PURMEREND 16 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2018 dinsdag 18 januari 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 19 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2019 dinsdag 18 januari 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2020 donderdag 20 januari 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2021 donderdag 20 januari 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3018 dinsdag 08 maart 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3019 dinsdag 08 maart 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3020 donderdag 10 maart 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3021 donderdag 10 maart 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4012 dinsdag 17 mei 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4013 dinsdag 17 mei 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4014 donderdag 19 mei 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4015 donderdag 19 mei 2022 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Schaatsen / code 1023 zaterdag 30 oktober 2021 IJs en Inline-SkateClub Hoorn, IJsbaan de Westfries, Westfriese Parkweg 5,, 1625 MA Hoorn 14 3 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schaatsen / code 2022 zaterdag 15 januari 2022 IJs en Inline-SkateClub Hoorn, IJsbaan de Westfries, Westfriese Parkweg 5,, 1624 MA Hoorn 18 3 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 1024 woensdag 03 november 2021 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM, Purmerend 8 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 3022 vrijdag 18 maart 2022 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM, Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 4016 woensdag 18 mei 2022 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1442 XZ, Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Scouting / code 2023 woensdag 19 januari 2022 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Scouting / code 2024 zaterdag 22 januari 2022 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Scouting / code 3023 woensdag 09 maart 2022 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Scouting / code 3024 zaterdag 12 maart 2022 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Scouting / code 4017 woensdag 01 juni 2022 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Scouting / code 4018 zaterdag 21 mei 2022 Scouting Purmerend Overwhere, Clubhuis Scouting, Doplaan 4,, 1442 XZ PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Streetdance / code 2025 maandag 17 januari 2022 ER Studio Overwhere, ER Studio, Flevostraat 261,, 1442 PX Purmerend 10 3 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Streetdance / code 2026 vrijdag 21 januari 2022 ER Studio Overwhere, ER Studio, Flevostraat 261,, 1442 PX Purmerend 15 3 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Streetdance / code 2027 vrijdag 21 januari 2022 ER Studio Overwhere, ER Studio, Flevostraat 261,, 1442 PX Purmerend 15 3 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 1033 maandag 15 november 2021 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 1034 dinsdag 16 november 2021 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 2 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 1035 donderdag 18 november 2021 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 4 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 2028 maandag 31 januari 2022 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 2029 dinsdag 01 februari 2022 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 4 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 2030 donderdag 03 februari 2022 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 3026 maandag 14 maart 2022 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 3027 dinsdag 15 maart 2022 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 3028 donderdag 17 maart 2022 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 4019 maandag 16 mei 2022 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 4020 dinsdag 17 mei 2022 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 4021 donderdag 19 mei 2022 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 1037 maandag 25 oktober 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 9 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Gesloten
sport Tennis / code 1038 maandag 25 oktober 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 7 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Tennis / code 1039 woensdag 27 oktober 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 9 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Gesloten
sport Tennis / code 1040 woensdag 27 oktober 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 6 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Tennis / code 1041 vrijdag 29 oktober 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 9 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Gesloten
sport Tennis / code 1042 vrijdag 29 oktober 2021 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Gesloten
sport Tennis / code 2031 dinsdag 18 januari 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2032 dinsdag 18 januari 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2033 donderdag 20 januari 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 9 5 Groep(en): 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2034 donderdag 20 januari 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2035 zaterdag 22 januari 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2036 zaterdag 22 januari 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 9 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032 maandag 07 maart 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3033 maandag 07 maart 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3034 woensdag 09 maart 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3035 woensdag 09 maart 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3036 vrijdag 11 maart 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3037 vrijdag 11 maart 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4022 dinsdag 17 mei 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4023 dinsdag 17 mei 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4024 woensdag 18 mei 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4025 woensdag 18 mei 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4026 zaterdag 21 mei 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4027 zaterdag 21 mei 2022 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tienerfit / code 2037 woensdag 19 januari 2022 My Life Weidevenne, MyLife, Zambezilaan 181, 1448 ME Purmerend 14 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tienerfit / code 3038 maandag 07 maart 2022 My Life Weidevenne, MyLife, Zambezilaan 181, 1448 ME Purmerend 15 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tienerfit / code 4028 woensdag 18 mei 2022 My Life Weidevenne, MyLife, Zambezilaan 181, 1448 ME Purmerend 15 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 1044 donderdag 28 oktober 2021 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 3 3 Groep(en): 7 Gesloten
sport voetbal jongens en meisjes / code 1045 donderdag 28 oktober 2021 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 4 3 Groep(en): 8 Gesloten
sport voetbal jongens en meisjes / code 1046 woensdag 27 oktober 2021 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 9 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Gesloten
sport voetbal jongens en meisjes / code 1047 woensdag 27 oktober 2021 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 10 3 Groep(en): 5, 6 Gesloten
sport voetbal jongens en meisjes / code 2038 donderdag 03 februari 2022 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 5 3 Groep(en): 7 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 2039 donderdag 03 februari 2022 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 5 3 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 2040 woensdag 02 februari 2022 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 9 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 2041 woensdag 02 februari 2022 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 10 3 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3039 donderdag 10 maart 2022 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 10 3 Groep(en): 7 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3040 donderdag 10 maart 2022 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 5 3 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3041 woensdag 09 maart 2022 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 9 3 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3042 woensdag 09 maart 2022 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 10 3 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Volleybal / code 1048 maandag 01 november 2021 Volleybalvereniging VIP Purmerend De Gors, Gymzaal De Gors , Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 11 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Volleybal / code 2042 maandag 17 januari 2022 Volleybalvereniging VIP Purmerend De Gors, Gymzaal De Gors , Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 12 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Volleybal / code 3043 maandag 07 maart 2022 Volleybalvereniging VIP Purmerend De Gors, Gymzaal De Gors , Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 11 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 2043 donderdag 20 januari 2022 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 6 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 3044 donderdag 10 maart 2022 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 6 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 4029 donderdag 19 mei 2022 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 6 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden