Spurd JeugdSportPas Purmerend

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Bekijk het aanbod van Spurd. Klik op de knop Inschrijven om aan te melden én voor meer informatie. Je moet ingelogd zijn om je aan te melden voor een sportactiviteit. Kijk goed voor welke groepen / leeftijden de activiteit bedoeld is. Raadpleeg eventueel de handleiding PDF-bestand.

Je bekijkt nu een selectie van het aanbod. Klik hier om het complete aanbod te bekijken.

Zoeken

Lesdag

Locatie
Alles tonen (33)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (28)

Aantal lessen


Zoeken
sport activiteit dag aanbieder wijk # plaatsen # lessen groep
sport Aikido / code 2000 maandag 14 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sporthal de Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN Purmerend 6 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 2001 vrijdag 18 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 2002 vrijdag 18 januari 2019 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 8 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Badminton / code 2003 woensdag 16 januari 2019 Badmintonvereniging Bavio Overwhere, De Beuk, van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2004 woensdag 16 januari 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 3 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2005 woensdag 16 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 15 5 Groep(en): 1 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2006 woensdag 16 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 15 5 Groep(en): 2, 3 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2007 woensdag 16 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 13 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Ballet / code 2008 woensdag 16 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 13 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 2009 vrijdag 18 januari 2019 Basketbal Vereniging Early Bird Weidevenne, Gymnastieklokaal De Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN PURMEREND 15 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Breakdance / code 2009 donderdag 17 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 10 5 Groep(en): 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Honk- en softbal / code 2010 zaterdag 19 januari 2019 Honk- en softbalvereniging Flying Petrels Weidevenne, sportzaal De Weide, Loirestraat 11,, 1448 JJ PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 2010b maandag 14 januari 2019 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 16 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 2011 woensdag 16 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29,, 1443 VA PURMEREND 9 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Judo / code 2012 woensdag 16 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29,, 1443 VA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4 Info/aanmelden
sport Judo / code 2014 woensdag 16 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29,, 1443 VA PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Judo / code 2015 woensdag 16 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29,, 1443 VA PURMEREND 10 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 2015b donderdag 17 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sportzaal De Kraal, Zambezilaan 278,, 1448 PN PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Judo / code 2016 vrijdag 18 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sportzaal De Kraal, Zambezilaan 278,, 1448 PN PURMEREND 9 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Judo / code 2017 vrijdag 18 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sportzaal De Kraal, Zambezilaan 278,, 1448 PN PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4 Info/aanmelden
sport Judo / code 2018 vrijdag 18 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sportzaal De Kraal, Zambezilaan 278,, 1448 PN PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Judo / code 2019 vrijdag 18 januari 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sportzaal De Kraal, Zambezilaan 278,, 1448 PN PURMEREND 10 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 2020 zaterdag 19 januari 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29,, 1443 VA PURMEREND 10 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 2021 dinsdag 15 januari 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Karate / code 2022 dinsdag 15 januari 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 10 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 2024a maandag 14 januari 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 2024b maandag 14 januari 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 2024c vrijdag 18 januari 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 2024d vrijdag 18 januari 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate code 2023 woensdag 16 januari 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Purmer-Noord, Gymzaal Tarwestraat, Tarwestraat 1, 1446 CA PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 2024 woensdag 16 januari 2019 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Centrum, Gymlokaal Slenkstraat Geulenstraat 101, , 1441 RX, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen code 2025 dinsdag 15 januari 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 3 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal BuurtSportCoach / code 2025a woensdag 16 januari 2019 Korfbalvereniging Purmer Gors, Sportlokaal De Gors, Zwanenbloem 12, 1441 TR PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 2026 maandag 14 januari 2019 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 2027 maandag 14 januari 2019 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 19 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 2028 woensdag 16 januari 2019 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 2029 woensdag 16 januari 2019 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Kung Fu / code 2030 maandag 14 januari 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 4 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kunstschaatsen / code 2031 zaterdag 19 januari 2019 Kunstschaatsvereniging Hoorn Hoorn, Westfriese Parkweg 5, 1625 MA Hoorn 6 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Modern Urban Jazz Dans / code 2032 vrijdag 18 januari 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 2032a zaterdag 19 januari 2019 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pole Fitness / code 2033 donderdag 17 januari 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2034 dinsdag 15 januari 2019 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 2035 donderdag 17 januari 2019 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schaatsen / code 2036 zaterdag 19 januari 2019 IJs en Inline-SkateClub Hoorn, IJsbaan de Westfries, Westfriese Parkweg 5,, 1624 MA Hoorn 19 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 2037 woensdag 16 januari 2019 Schermschool Heerooms Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16,, 1441 HM PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 2038 dinsdag 15 januari 2019 Schermvereniging En Cavant Overwhere, Gymzaal Doplaan, Doplaan 6, 1442 XZ, Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Stijldansen / code 2039 vrijdag 18 januari 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Streetdance / code 2040 maandag 14 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 11 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Streetdance HipHop / code 2041 vrijdag 18 januari 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 15 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Tafeltennis / code 2042 maandag 14 januari 2019 Tafeltennisvereniging TSO Overwhere, Sportzaal De Karekiet, Karekietpark 2,, 1444 HV PURMEREND 14 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2043 donderdag 17 januari 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2044 donderdag 17 januari 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2045 zaterdag 19 januari 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 11 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 2046 zaterdag 19 januari 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 2041 donderdag 17 januari 2019 GymNet Purmerend Pumer-Noord, Gymlokaal Zuivelpad, Zuivelpad 1, 1445 KJ PURMEREND 2 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 2042 dinsdag 15 januari 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 4 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 2043 donderdag 17 januari 2019 GymNet Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Zuivelpad, Zuivelpad 1,, 1445 KJ PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 2045 dinsdag 15 januari 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 2047 dinsdag 15 januari 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Voetbal BuurtSportCoach / code 2047c donderdag 17 januari 2019 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 15 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Voetbal BuurtSportCoach / code 2047d donderdag 17 januari 2019 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 15 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 2047a zaterdag 19 januari 2019 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 9 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport Volleybal (BuurtSportCoach) / code 2047b maandag 14 januari 2019 Volleybalvereniging VIP Purmerend Gors, Gymlokaal De Gors, Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 2048 donderdag 17 januari 2019 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 9 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zaalvoetbal / code 2049 maandag 14 januari 2019 Zaalvoetbal ZVVO Sandow Overwhere, Jan van Egmondlyceum, Hoornselaan 10,, 1442 AX PURMEREND 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Sterrenplan / code 2050 dinsdag 15 januari 2019 WZ&PC (sterrenplan) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Swimkick / code 2051 dinsdag 15 januari 2019 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden