Spurd JeugdSportPas Purmerend

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht activiteiten Spurd JeugdSportPas

Bekijk het aanbod van Spurd. Klik op de knop Inschrijven om aan te melden én voor meer informatie. Je moet ingelogd zijn om je aan te melden voor een sportactiviteit. Kijk goed voor welke groepen / leeftijden de activiteit bedoeld is. Raadpleeg eventueel de handleiding PDF-bestand.

Je bekijkt nu een selectie van het aanbod. Klik hier om het complete aanbod te bekijken.

Zoeken

Soort activiteit

Lesdag

Locatie
Alles tonen (37)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (29)

Aantal lessen


Zoeken
sport activiteit dag aanbieder wijk # plaatsen # lessen groep
sport Aikido / code 3001 vrijdag 06 maart 2020 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Aikido / code 3002 maandag 02 maart 2020 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sporthal de Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN Purmerend 5 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 4001 vrijdag 22 mei 2020 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 6 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Aikido / code 4002 maandag 18 mei 2020 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sporthal de Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN Purmerend 5 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport AquaBootcamp / code 3003b vrijdag 06 maart 2020 Spurd Purmer-Noord, Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport AquaBootcamp / code 4002b vrijdag 22 mei 2020 Spurd Purmer-Noord, Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquafun / code 3002a dinsdag 03 maart 2020 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 2 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquafun / code 4002a dinsdag 19 mei 2020 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 4 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aquasport / code 3003c donderdag 05 maart 2020 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 0 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Vol
sport Aquasport / code 4002c donderdag 21 mei 2020 Spurd Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 0 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Vol
sport Atletiek / code 3003 vrijdag 06 maart 2020 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 7 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 4003 vrijdag 22 mei 2020 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 4 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Badminton / code 3004 woensdag 04 maart 2020 Badmintonvereniging Bavio Overwhere, De Beuk, van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 11 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 3005 woensdag 04 maart 2020 Basketbal Vereniging Early Bird Overwhere, Sportzaal De Karekiet, Karekietpark 2-4, 1444 HX PURMEREND 13 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Breakdance voor jongens / code 3005b donderdag 05 maart 2020 Breakdance School Purmerend Overwhere, Wijkcentrum de Inval, Karakietpark 16,, 1444 HV PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Breakdance voor jongens / code 4005c donderdag 28 mei 2020 Breakdance School Purmerend Overwhere, Wijkcentrum de Inval, Karakietpark 16,, 1444 HV PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport capoeira / code 3006 maandag 02 maart 2020 Capoeira Weidevenne, gymzaal Gangeslaan, Purmerend 16 5 Groep(en): 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Freerunning / code 3007a woensdag 04 maart 2020 Freerunning Progression Academy Overwhere, Progression Academy, Flevostraat 166, 1442 PZ Purmerend 4 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Freerunning / code 3007b zaterdag 07 maart 2020 Freerunning Progression Academy Overwhere, Progression Academy, Flevostraat 166, 1442 PZ Purmerend 9 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Freerunning / code 3008a donderdag 05 maart 2020 Freerunning Progression Academy Overwhere, Progression Academy, Flevostraat 166, 1442 PZ Purmerend 3 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Freerunning / code 4004a woensdag 20 mei 2020 Freerunning Progression Academy Overwhere, Progression Academy, Flevostraat 166, 1442 PZ Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Freerunning / code 4004b zaterdag 23 mei 2020 Freerunning Progression Academy Overwhere, Progression Academy, Flevostraat 166, 1442 PZ Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Freerunning / code 4005a donderdag 21 mei 2020 Freerunning Progression Academy Overwhere, Progression Academy, Flevostraat 166, 1442 PZ Purmerend 9 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Golf / code 3010 zondag 08 maart 2020 Burggolf Purmer-Noord, Burggolf, Westerweg 60,, 1445 AD PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Golf / code 4007 zondag 24 mei 2020 Burggolf Purmer-Noord, Burggolf, Westerweg 60,, 1445 AD PURMEREND 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Hockey / code 3011 woensdag 04 maart 2020 Hockey MHCP Overwhere, Sportpark De Munnik, Flevostraat 251, 1442 PX PURMEREND 1 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 2010 maandag 02 maart 2020 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 11 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 3012 vrijdag 06 maart 2020 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 3013 maandag 09 maart 2020 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 0 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Vol
sport Karate / code 4008 maandag 18 mei 2020 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 1 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 4009 vrijdag 22 mei 2020 Umi Ryu Karateschool Bram Duijn Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate code 3014 dinsdag 03 maart 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, 1448BV, gymzaal, Gangeslaan 10 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate code 3015 woensdag 04 maart 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Purmer-Noord, Gymzaal Tarwestraat, Tarwestraat 1, 1446 CA PURMEREND 11 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate code 3016 vrijdag 06 maart 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 13 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Karate code 3017 vrijdag 06 maart 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymzaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 15 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate code 4010 dinsdag 19 mei 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 10 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate code 4011 woensdag 20 mei 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Purmer-Noord, Gymzaal Tarwestraat, Tarwestraat 1, 1446 CA PURMEREND 15 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate code 4012 vrijdag 22 mei 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 12 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Karate code 4013 vrijdag 22 mei 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 15 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 3018 woensdag 04 maart 2020 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Centrum, Gymlokaal Slenkstraat Geulenstraat 101, , 1441 RX, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 4014 woensdag 20 mei 2020 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Centrum, Gymlokaal Slenkstraat Geulenstraat 101, , 1441 RX, Purmerend 14 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen / code 3019 dinsdag 03 maart 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymzaal Gangeslaan 61, PURMEREND 11 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen / code 3020 zaterdag 07 maart 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymzaal Gangeslaan 61, PURMEREND 13 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen / code 4015 zaterdag 23 mei 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 15 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen / code 4016 dinsdag 19 mei 2020 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 14 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 3021 donderdag 05 maart 2020 Korfbalvereniging Purmer Gors, Gymzaal, Zwanenbloem 12, 1441 TR PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 4017 woensdag 20 mei 2020 Korfbalvereniging BEP Overwhere, Kv Bep, Flevostraat 50, 1442 PZ PURMEREND 20 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal / code 4018 woensdag 20 mei 2020 Korfbalvereniging Purmer Purmer-Noord, Sportcomplex Heemstee, Heemstee 65,, 1446 HC PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Padel (tennis) / 4018a woensdag 27 mei 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend 8 5 Groep(en): 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Padel (tennis) / 4018b woensdag 27 mei 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Van IJsendijkstraat 64,, 1442 LB Purmerend 8 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Padel (tennis) / 4018c donderdag 28 mei 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Van IJsendijkstraat 64,, 1442 LB Purmerend 6 5 Groep(en): 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Padel (tennis) / 4018d donderdag 28 mei 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Van IJsendijkstraat 64,, 1442 LB Purmerend 8 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 3022 zaterdag 07 maart 2020 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 18 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 4019 zaterdag 23 mei 2020 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Roeien / code 4020 woensdag 27 mei 2020 Purmerender Roeivereniging De Where Wheermolen, Verenigingsgebouw, Wheredijk 90, 1443 TD PURMEREND 9 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3023 dinsdag 03 maart 2020 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3024 dinsdag 03 maart 2020 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 4 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3025 donderdag 05 maart 2020 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 4 5 Groep(en): 3, 4 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3026 donderdag 05 maart 2020 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 3 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4021 dinsdag 19 mei 2020 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 3 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4022 dinsdag 19 mei 2020 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4023 donderdag 21 mei 2020 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 3 5 Groep(en): 3, 4 Info/aanmelden
sport Rugby / code 4024 donderdag 21 mei 2020 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 3027 vrijdag 06 maart 2020 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM, Purmerend 13 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 4025 dinsdag 19 mei 2020 Schermvereniging En Cavant Centrum, Gymzaal Jan van Egmondstraat, Jan van Egmondstraat 16, 1442 XZ, Purmerend 12 5 Groep(en): 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 3028 maandag 02 maart 2020 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 4 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 3029 dinsdag 03 maart 2020 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 1 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 3030 donderdag 05 maart 2020 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Taekwondo / code 4026 dinsdag 19 mei 2020 Taekwondo Center Purmerend Wheermolen, Budo Center Waterland, Mercuriusweg 29, 1443 VA PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tafeltennis / code 3031 maandag 02 maart 2020 Tafeltennisvereniging TSO Overwhere, Sportzaal De Karekiet, Karekietpark 2,, 1444 HV PURMEREND 7 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032 dinsdag 03 maart 2020 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032a maandag 02 maart 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Sportpark De Dop, Van IJsendijkstraat 64, 1442 LB Purmerend 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3033 dinsdag 03 maart 2020 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3033a maandag 02 maart 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Sportpark De Dop, Van IJsendijkstraat 64, 1442 LB Purmerend 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3034 vrijdag 06 maart 2020 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3034a vrijdag 06 maart 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Sportpark De Dop, Van IJsendijkstraat 64, 1442 LB Purmerend 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3035 vrijdag 06 maart 2020 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3035a vrijdag 06 maart 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Sportpark De Dop, Van IJsendijkstraat 64, 1442 LB Purmerend 6 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4027 woensdag 20 mei 2020 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padel centrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 11 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4027a maandag 18 mei 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Sportpark De Dop, Van IJsendijkstraat 64, 1442 LB Purmerend 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4028 woensdag 20 mei 2020 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4028a maandag 18 mei 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Sportpark De Dop, Van IJsendijkstraat 64, 1442 LB Purmerend 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4029 zaterdag 23 mei 2020 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 10 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4029a vrijdag 22 mei 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Sportpark De Dop, Van IJsendijkstraat 64, 1442 LB Purmerend 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4030 zaterdag 23 mei 2020 Tennis en Padel Academy Wijdewormer, Tennis en Padelcentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 9 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 4030a vrijdag 22 mei 2020 Tennisvereniging Elckerlyc Overwhere, Sportpark De Dop, Van IJsendijkstraat 64, 1442 LB Purmerend 8 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3036 woensdag 04 maart 2020 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 2 5 Groep(en): 4, 5 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3037 woensdag 04 maart 2020 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 7 5 Groep(en): 6, 7 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3038 zaterdag 07 maart 2020 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 6 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3039 zaterdag 07 maart 2020 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 5 5 Groep(en): 3 Info/aanmelden
sport Volleybal / code 3039a maandag 02 maart 2020 Volleybalvereniging VIP Purmerend De Gors, Gymzaal De Gors , Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 14 5 Groep(en): 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 3040 donderdag 05 maart 2020 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 9 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Sterrenplan / code 3041 dinsdag 03 maart 2020 WZ&PC (sterrenplan) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 8 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Zwemmen Sterrenplan / code 4031 vrijdag 29 mei 2020 WZ&PC (sterrenplan) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 6 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Zwemmen Swimkick / code 3042 vrijdag 06 maart 2020 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 6 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Swimkick / code 4032 vrijdag 29 mei 2020 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Zwemvaardigheid / code 3043 dinsdag 03 maart 2020 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 9 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Zwemvaardigheid / code 3044 vrijdag 06 maart 2020 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden