Spurd JeugdSportPas Purmerend

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Bekijk het aanbod van Spurd. Klik op de knop Inschrijven om aan te melden én voor meer informatie. Je moet ingelogd zijn om je aan te melden voor een sportactiviteit. Kijk goed voor welke groepen / leeftijden de activiteit bedoeld is. Raadpleeg eventueel de handleiding PDF-bestand.

Je bekijkt nu een selectie van het aanbod. Klik hier om het complete aanbod te bekijken.

Zoeken

Lesdag

Locatie
Alles tonen (31)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (28)

Aantal lessen


Zoeken
sport activiteit dag aanbieder wijk # plaatsen # lessen groep
sport Aikido / code 3000 maandag 04 maart 2019 Judo SV Kodokan Weidevenne, Sporthal de Kraal, Zambezilaan 278, 1448 PN Purmerend 6 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Aikido / code 3001 vrijdag 08 maart 2019 Judo SV Kodokan Wheermolen, Budocentrum, Mercuriusweg 29,, 1443 VA Purmerend 6 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Atletiek / code 3002 vrijdag 08 maart 2019 Atletiekvereniging NEA Volharding Overwhere, Sportcomplex De Munnik, Flevostraat 249,, 1442 PX PURMEREND 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Badminton / code 3003 woensdag 06 maart 2019 Badmintonvereniging Bavio Overwhere, De Beuk, van IJsendijkstraat 365,, 1442 LB PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Ballet / code 3004 woensdag 06 maart 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Basketbal / code 3005 woensdag 06 maart 2019 Basketbal Vereniging Early Bird Overwhere, Sportzaal De Karekiet, Karekietpark 2-4, 1444 HX PURMEREND 14 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Breakdance / code 3006 donderdag 07 maart 2019 ER Studio Centrum, ER Studio, Venedien 25a, 1441 AK Purmerend 10 5 Groep(en): 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Hockey / code 3008 woensdag 13 maart 2019 Hockey MHCP Overwhere, Sportpark De Munnik, Flevostraat 251, 1442 PX PURMEREND 17 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Honk- en softbal / code 3009 zaterdag 09 maart 2019 Honk- en softbalvereniging Flying Petrels Weidevenne, sportzaal De Weide, Loirestraat 11,, 1448 JJ PURMEREND 10 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Judo / code 3010 maandag 04 maart 2019 Judovereniging Itaikan Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 16 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 3011 dinsdag 05 maart 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Karate / code 3012 dinsdag 05 maart 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, Gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Karate / code 3014a maandag 04 maart 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 3014b maandag 04 maart 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate / code 3014c vrijdag 08 maart 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 2, 3, 4, 5 Info/aanmelden
sport Karate / code 3014d vrijdag 08 maart 2019 Karateschool Umi Ryu Shibu Dojo Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Yellowstone, Yellowstone 4, 1448 XW PURMEREND 3 5 Groep(en): 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate code 3013 woensdag 06 maart 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Purmer-Noord, Gymzaal Tarwestraat, Tarwestraat 1, 1446 CA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Karate-do / code 3014 woensdag 06 maart 2019 Shidoshi-do Shotokan Karate-do Centrum, Gymlokaal Slenkstraat Geulenstraat 101, , 1441 RX, Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Kickboksen / code 3015 dinsdag 05 maart 2019 Karate en Kickboksen Sambonsports Weidevenne, Gymlokaal Gangeslaan, gangeslaan 61, 1448 BV PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Korfbal BuurtSportCoach / code 3015a woensdag 06 maart 2019 Korfbalvereniging Purmer Gors, Sportlokaal De Gors, Zwanenbloem 12, 1441 TR PURMEREND 15 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 3016 maandag 04 maart 2019 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 3017 maandag 04 maart 2019 Krav Maga Noord Holland Weidevenne, Gymlokaal Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 3018 woensdag 06 maart 2019 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 20 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7 Info/aanmelden
sport Krav Maga / code 3019 woensdag 06 maart 2019 Krav Maga Noord Holland Purmer-Noord, Gymlokaal Tarwestraat 1,, 1446 CA PURMEREND 20 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Kung Fu / code 3020 maandag 04 maart 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 4 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Modern Urban Jazz Dans / code 3021 vrijdag 08 maart 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 8 Info/aanmelden
sport Pencak Silat / code 3021a zaterdag 09 maart 2019 Pencak Silat Manyang-Purmerend Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16, 1441 HM PURMEREND 20 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Pole Fitness / code 3022 donderdag 07 maart 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3023 dinsdag 05 maart 2019 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Rugby / code 3024 donderdag 07 maart 2019 Rugbyclub Waterland Overwhere, Rugbyclub Waterland, van IJsendijkstraat 367,, 1442 LB PURMEREND 5 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 3025 dinsdag 05 maart 2019 Schermvereniging En Cavant Overwhere, Gymzaal Doplaan, Doplaan 6, 1442 XZ, Purmerend 10 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Schermen / code 3026 woensdag 06 maart 2019 Schermschool Heerooms Centrum, Gymlokaal Jan van Egmondstraat 16,, 1441 HM PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Stijldansen / code 3027 vrijdag 08 maart 2019 Danla Dan`s Centrum Centrum, Poppodium P3, Purmersteenweg 17-19, 1441 DK PURMEREND 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport Tafeltennis / code 3028 maandag 04 maart 2019 Tafeltennisvereniging TSO Overwhere, Sportzaal De Karekiet, Karekietpark 2,, 1444 HV PURMEREND 11 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3029 dinsdag 05 maart 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3030 dinsdag 05 maart 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3031 vrijdag 08 maart 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 1, 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032 vrijdag 08 maart 2019 Tennisvereniging De Neckslag Wijdewormer, Tenniscentrum Neckslag, Neckerstraat 133,, 1456 BC Wijdewormer 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032a maandag 11 maart 2019 Tennisvereniging Wijdewormer Wijdewormer, T.V. Wijdewormer, Tjadenweg 63A, 1456 AL, Wijdewormer 12 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032b maandag 11 maart 2019 Tennisvereniging Wijdewormer Wijdewormer, T.V. Wijdewormer, Tjadenweg 63A, 1456 AL, Wijdewormer 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Tennis / code 3032c donderdag 14 maart 2019 Tennisvereniging Wijdewormer Wijdewormer, T.V. Wijdewormer, Tjadenweg 63A, 1456 AL, Wijdewormer 12 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3030 dinsdag 05 maart 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3031 donderdag 07 maart 2019 GymNet Purmerend Pumer-Noord, Gymlokaal Zuivelpad, Zuivelpad 1, 1445 KJ PURMEREND 4 5 Groep(en): 2, 3, 4 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3032 dinsdag 05 maart 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3033 donderdag 07 maart 2019 GymNet Purmerend Purmer-Noord, Gymlokaal Zuivelpad, Zuivelpad 1,, 1445 KJ PURMEREND 5 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Turnen meisjes / code 3034 dinsdag 05 maart 2019 GymNet Purmerend Weidevenne, Gymlokaal Melkweg, Limbostraat 1,, 1448 TR PURMEREND 5 5 Groep(en): 7, 8 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3034a zaterdag 09 maart 2019 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 10 5 Groep(en): 1, 2 Info/aanmelden
sport voetbal jongens en meisjes / code 3034b woensdag 20 maart 2019 Voetbalvereniging Purmersteijn Overwhere, voetbalcomplex Van IJsendijkstraat 140,, 1442 CS PURMEREND 8 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6 Info/aanmelden
sport Volleybal (BuurtSportCoach) / code 3034c maandag 04 maart 2019 Volleybalvereniging VIP Purmerend Gors, Gymlokaal De Gors, Zwanebloem 12, 1441 TR Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Waterpolo / code 3035 donderdag 07 maart 2019 WZ&PC (waterpolo) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA Purmerend 15 5 Groep(en): 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zaalvoetbal / code 3036 maandag 04 maart 2019 Zaalvoetbal ZVVO Sandow Overwhere, Jan van Egmondlyceum, Hoornselaan 10,, 1442 AX PURMEREND 12 5 Groep(en): 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Sterrenplan / code 3037 vrijdag 08 maart 2019 WZ&PC (sterrenplan) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1, 1445 RA PURMEREND 9 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden
sport Zwemmen Swimkick / code 3037 dinsdag 05 maart 2019 WZ&PC (swimkick) Purmer-Noord, Spurd-Leeghwaterbad, Leeghwaterpark 1,, 1445 RA PURMEREND 10 5 Groep(en): 3, 4, 5, 6, 7, 8 Info/aanmelden